Gå til hovedindhold

AOC 22B2H/EU - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort

AOCComputer – tilbehørEAN: 4038986127165
Pris fra 662 krtil 849 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 619 kr 4. mar.

Sammenlign priser på AOC 22B2H/EU - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 662 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC 22B2H/EU 22" 1920 x 1080 VGA (HD-15) HDMI 75Hz
662 kr
Til butik
AOC 22B2H/EU 22" 1920 x 1080 VGA (HD-15) HDMI 75Hz billede

Produktinformation

AOC 22B2H - LED-skærm - 22" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 6.5 ms - HDMI, VGA - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: 22B2H
EAN: 4038986127165
Varenr.: 995834511
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AOC 22B2H/EU - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort
731 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" AOC 22B2H - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - VA
739 kr
Til butik
22" AOC 22B2H - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - VA billede

Produktinformation

AOC 22B2H monitor leverer pålidelig produktivitet med et højkontrast VA-panel og øjenvenlige funktioner for komfortabel daglig brug. Størrelse: 22" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 75Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, VGA Særlige funktioner: LowBlue Light; Flicker-Free; 3-side borderless design Kontrastfulde billeder, øjenvenlige teknologier og enkel HDMI/VGA-tilslutning giver fokus under lange arbejdsdage og afspilning af multimedier.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 22B2H
EAN: 4038986127165
Varenr.: 2923202
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 22" AOC B2 22B2H - Full HD VA, 75 Hz, sort
749 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 22" AOC B2 22B2H - Full HD VA, 75 Hz, sort
769 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC 22B2H/EU 22 1920 x 1080 VGA (HD-15) HDMI 75Hz
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC 22B2H/EU - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC 22B2H/EU - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK662 kr662 krKøb
2CS MEGASTORE DK731 kr770 krKøb
3Proshop DK739 kr778 krKøb
4Boligcenter DK749 kr749 krKøb
5Vivas DK769 kr848 krKøb
6Ultrashop849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC 22B2H/EU - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort

PriceData har fulgt prisen på AOC 22B2H/EU - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 574 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 748 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 642 kr.

Den nuværende pris på 662 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for AOC 22B2H/EU - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for AOC 22B2H/EU - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 200 cd/m² - 3000:1 - 4 ms - HDMI, VGA - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026662 kr1 kr (0%)
31. maj 2026663 kr1 kr (0%)
30. maj 2026662 kr2 kr (0%)
29. maj 2026660 kr2 kr (0%)
25. maj 2026662 kr2 kr (0%)
24. maj 2026660 kr1 kr (0%)
23. maj 2026659 kr1 kr (0%)
22. maj 2026658 kr2 kr (0%)
17. maj 2026660 kr1 kr (0%)
16. maj 2026659 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret