Gå til hovedindhold

Diana Candles Antiklys Ø22x245 mm Brændetid 7.5 timer Perlemors Rosa,30 stk/pk

Diana CandlesStearinlysEAN: 5701141017609
Pris fra 242,03 krtil 261 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18,97 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 184 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Antiklys Ø22x245 mm Brændetid 7.5 timer Perlemors Rosa,30 stk/pk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 242.03 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Antiklys Perlemor (30 stk.)
242,03 kr
Til butik
Antiklys Perlemor (30 stk.) billede

Produktinformation

Spidslys med brændetid på 7,5 timer.

Produktspecifikationer

Kategori: Rollermouse
EAN: 5701141017609
Varenr.: 602.1001 18
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Antiklys Ø22x245 mm Brændetid 7.5 timer Perlemors Rosa,30 stk/pk
261 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Antiklys Ø22x245 mm Brændetid 7.5 timer Perlemors Rosa,30 stk/pk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Antiklys Ø22x245 mm Brændetid 7.5 timer Perlemors Rosa,30 stk/pk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap242,03 kr242,03 krKøb
2CS MEGASTORE DK261 kr300 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Antiklys Ø22x245 mm Brændetid 7.5 timer Perlemors Rosa,30 stk/pk

PriceData har fulgt prisen på Antiklys Ø22x245 mm Brændetid 7.5 timer Perlemors Rosa,30 stk/pk i 125 dage. Laveste pris i perioden er 184 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 218 kr.

Den nuværende pris på 242,03 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Antiklys Ø22x245 mm Brændetid 7.5 timer Perlemors Rosa,30 stk/pk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Antiklys Ø22x245 mm Brændetid 7.5 timer Perlemors Rosa,30 stk/pk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026242,03 kr18,97 kr (7%)
15. maj 2026261 kr18,97 kr (8%)
13. maj 2026242,03 kr18,97 kr (7%)
12. maj 2026261 kr18,97 kr (8%)
10. maj 2026242,03 kr16,84 kr (7%)
29. apr. 2026225,19 kr18,81 kr (8%)
28. apr. 2026244 kr18,81 kr (8%)
26. apr. 2026225,19 kr
19. apr. 2026225 kr28 kr (14%)
8. apr. 2026197 kr28 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret