Gå til hovedindhold

Antec CSK650DC - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - aktiv PFC - Europa

AntecEAN: 0761345201070
Pris fra 374 krtil 479 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Antec CSK650DC - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - aktiv PFC - Europa og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Antec CSK650DC EC Strømforsyning 650Watt
374 kr
Til butik
Antec CSK650DC EC Strømforsyning 650Watt billede

Produktinformation

Antec CSK650DC EC - Strømforsyning (intern) - ATX 12V 2.52 - 80 Plus Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Antec
Artikel nr.: 0-761345-20107-0
EAN: 0761345201070
Varenr.: 1003386401
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Antec CSK650DC - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - aktiv PFC - Europa
414 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX 650 W - Antec CSK650DC EC, 80 Plus Bronze
-24%449 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX 650 W - Antec CSK650DC EC, 80 Plus Bronze
-23%469 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Antec CSK650DC EC Strømforsyning 650Watt
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Antec CSK650DC - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - aktiv PFC - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Antec CSK650DC - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - aktiv PFC - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK374 kr374 krKøb
2CS MEGASTORE DK414 kr453 krKøb
3Boligcenter DK449 kr449 krKøb
4Vivas DK469 kr538 krKøb
5Ultrashop479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Antec CSK650DC - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - aktiv PFC - Europa

PriceData har fulgt prisen på Antec CSK650DC - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - aktiv PFC - Europa i 146 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 476 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Antec CSK650DC - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - aktiv PFC - Europa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Antec CSK650DC - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.52 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 Watt - aktiv PFC - Europa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026374 kr8 kr (2%)
22. maj 2026382 kr10 kr (3%)
15. maj 2026392 kr8 kr (2%)
8. maj 2026400 kr9 kr (2%)
30. apr. 2026409 kr9 kr (2%)
24. apr. 2026418 kr9 kr (2%)
15. apr. 2026427 kr45 kr (10%)
14. apr. 2026472 kr7 kr (2%)
13. apr. 2026465 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026468 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret