Gå til hovedindhold

Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun

AntecComputerkomponenterEAN: 0761345100793
Pris fra 977 krtil 1.139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 162 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 940 kr 5. maj

Sammenlign priser på Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 977 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun
977 kr
Til butik
Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun billede

Produktinformation

Antec Constellation Series C8 Wood - FT - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Antec
Artikel nr.: 0-761345-10079-3
EAN: 0761345100793
Varenr.: 1002407755
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Antec C8 Wood Kabinet - GEEKD.dk
999 kr
Til butik
Antec C8 Wood Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Kunne du også godt tænke dig en CPU-køler, der både leverer solid performance OG skaber et unikt look? 🌲 Antec C8 Wood kombinerer effektiv køling med eksklusivt trædesign - perfekt til dig, der vil have noget andet end standard RGB-cirkus i dit build.

Produktspecifikationer

Mærke: Antec
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 0761345100793
Varenr.: 49691631223120
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Antec Constellation Series C8 Wood - Kabinet - Tower - Brun
1.040 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Antec C8 Wood Full Tower - sort/wood
1.119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Antec C8 Wood Full Tower - sort/wood
1.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK977 kr977 krKøb
2Geekd999 kr999 krKøb
3Proshop DK1.040 kr1.040 krKøb
4Boligcenter DK1.119 kr1.119 krKøb
5Vivas DK1.139 kr1.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun

PriceData har fulgt prisen på Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun i 182 dage. Laveste pris i perioden er 925 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 1.019 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 988 kr.

Den nuværende pris på 977 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Antec Constellation Series C8 Wood Tower Udvidet ATX Sort Brun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026977 kr22 kr (2%)
23. maj 2026999 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.004 kr5 kr (1%)
12. maj 2026999 kr9 kr (1%)
10. maj 2026990 kr18 kr (2%)
9. maj 2026972 kr18 kr (2%)
7. maj 2026990 kr20 kr (2%)
6. maj 2026970 kr30 kr (3%)
5. maj 2026940 kr8 kr (1%)
4. maj 2026948 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret