Gå til hovedindhold

Diesella Anslagsvinkel 100 x 70 mm (El galv.)

DiesellaRedskaberEAN: 5708004019589
Pris fra 101,71 krtil 167,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 65,54 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Anslagsvinkel 100 x 70 mm (El galv.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101.71 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Anslagsvinkel 100x70 mm (El galv.)
-25%101,71 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Anslagsvinkel 100x70 mm (El galv.) billede

Produktinformation

Dette værktøj, som er skabt til industriel anvendelse, repræsenterer den højeste kvalitet inden for værkstedsudstyr og er specifikt designet til professionelle brugere. Værktøjet er produceret i overensstemmelse med industrielle werksnorm-standarder, hvil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Vinkelmåler og vinkler
EAN: 5708004019589
Varenr.: 210702
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anslagsvinkel 100 x 70 mm (El galv.)
128 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Anslagsvinkel 100 x 70 mm, FZB
167,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anslagsvinkel 100 x 70 mm (El galv.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anslagsvinkel 100 x 70 mm (El galv.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk101,71 kr101,71 krKøb
2CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
3EL-GROSSISTEN167,25 kr167,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anslagsvinkel 100 x 70 mm (El galv.)

PriceData har fulgt prisen på Anslagsvinkel 100 x 70 mm (El galv.) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 167,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 101,71 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Anslagsvinkel 100 x 70 mm (El galv.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Anslagsvinkel 100 x 70 mm (El galv.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026101,71 kr26,29 kr (21%)
30. maj 2026128 kr26,29 kr (26%)
23. maj 2026101,71 kr65,54 kr (39%)
22. maj 2026167,25 kr65,54 kr (64%)
15. maj 2026101,71 kr26,29 kr (21%)
14. maj 2026128 kr26,29 kr (26%)
2. maj 2026101,71 kr22,29 kr (18%)
1. maj 2026124 kr22,29 kr (22%)
18. apr. 2026101,71 kr22,29 kr (18%)
17. apr. 2026124 kr22,29 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret