Gå til hovedindhold

Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature • 6x2 stk.

Pris fra 146,95 krtil 196 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 49,05 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142,46 kr 29. maj

Sammenlign priser på Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature • 6x2 stk. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature, 12 stk.
146,95 kr
Til butik
Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature, 12 stk. billede

Produktinformation

Pakken indeholder 6 x 2 stk. - Pakket enkeltvis (med 2 stk.), så de er nemme at have med på rejse og lign. .

Produktspecifikationer

Kategori: AquaNature - Krævende tør hud 30+
EAN: 4011061008986
Varenr.: 24832
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Annemarie Börlind Annemarie Borlind Hyalluronic Eye Pads
151 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Hyaluronic Eye Pads - 6 Stk - AnneMarie Börlind
169,95 kr
Til butik
Hyaluronic Eye Pads - 6 Stk - AnneMarie Börlind billede

Produktinformation

AnneMarie Börlind's førstehjælp til lange dage og korte nætter. Botanisk hyaluronsyre binder fugt og får øjenområdet til at fremstå friskere og lysere. Konjac-rod minimerer forekomsten af rynker hurtigt og effektivt. Til strålende, friske øjne. Effek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beauty
EAN: 4011061008986
Varenr.: shopify_DK_9843023937883_50406826672475
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Annemarie Borlind Hyalluronic Eye Pads 14.88 gr 6x2 pcs
173 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
189,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Eye pads revitalizing (6x2stk) AquaNature Annemarie Börlind
189,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Annemarie Börlind Hyaluronic Eye Pads 6 pcs
196 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature • 6x2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature • 6x2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk146,95 kr146,95 krKøb
2Proshop DK151 kr190 krKøb
3Signaturshop169,95 kr169,95 krKøb
4Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
5Helsegrossisten.dk189,95 kr189,95 krKøb
6Duft og Natur189,95 kr189,95 krKøb
7NordicFeel DK196 kr196 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature • 6x2 stk.

PriceData har fulgt prisen på Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature • 6x2 stk. i 170 dage. Laveste pris i perioden er 142,46 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 146,95 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature • 6x2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Annemarie Börlind Eye pads revitalizing AquaNature • 6x2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026146,95 kr4,49 kr (3%)
29. maj 2026142,46 kr4,49 kr (3%)
14. apr. 2026146,95 kr23 kr (14%)
13. apr. 2026169,95 kr23 kr (16%)
2. apr. 2026146,95 kr5,01 kr (3%)
1. apr. 2026151,96 kr9,99 kr (6%)
24. mar. 2026161,95 kr10,95 kr (7%)
23. mar. 2026151 kr10,95 kr (7%)
22. mar. 2026161,95 kr10,95 kr (7%)
21. mar. 2026151 kr10,95 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret