Gå til hovedindhold

Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml

Pris fra 230,95 krtil 339,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229,95 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Annemarie Börlind Hydro Gel Mask, 75 ml
230,95 kr
Til butik
Annemarie Börlind Hydro Gel Mask, 75 ml billede

Produktinformation

Hydro Gel Mask Annemarie Börlind, 75 ml Plejemaske til tør/fugtfattig hud. Fugtgivende og udglattende plejemaske, der genskaber en naturligt sund fugtbalance og udfylder linjer samt tørhedsrynker. Indeholder ekstrakt fra rødalge, der fremmer hydro

Produktspecifikationer

Kategori: Annemarie Börlind Ansigtsmasker
EAN: 4011061008917
Varenr.: 20505
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml
255 kr
Til butik
Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml billede

Produktinformation

En fugtgivende ansigtsmaske med hyaluronsyre, algeekstrakt og vitaminer, der fylder huden med fugt, udjævner fine linjer og rynker og danner en beskyttende film på huden. Et lille strejf af havsalt og mentol gør duften lækkert frisk og giver en kølende fornemmelse på huden. Hyaluronsyren er hudens egen fugtbooster.1-2 gange om ugen. Påfør på ren hud, undgå øjenområdet. Lad virke i 5 til 10 minutter, skyl derefter af med lunkent vand. Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtsmaske
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: 8917
EAN: 4011061008917
Varenr.: 2383-138-0075
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hydro Gel Mask - 75 ml - Annemarie Börlind
291 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Annemarie Börlind Hydro Gel Mask 75 ml
318 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Annemarie Börlind Hydro Gel Mask • 75ml.
339,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Hydro Gel Mask Börlind - 75 ml.
339,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk230,95 kr230,95 krKøb
2Lyko DK255 kr255 krKøb
3Økologisk-Supermarked291 kr291 krKøb
4NordicFeel DK318 kr318 krKøb
5Helsegrossisten.dk339,95 kr339,95 krKøb
6Duft og Natur339,95 kr339,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 291 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 230,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Annemarie Börlind Beauty Masks Hydro Gel Mask 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 2026230,95 kr60,05 kr (21%)
13. apr. 2026291 kr60,05 kr (26%)
2. apr. 2026230,95 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026229,95 kr61,05 kr (21%)
13. mar. 2026291 kr69 kr (31%)
26. feb. 2026222 kr2 kr (1%)
7. feb. 2026224 kr10 kr (5%)
31. jan. 2026214 kr5 kr (2%)
25. jan. 2026209 kr13 kr (6%)
8. jan. 2026222 kr7,95 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret