Gå til hovedindhold

Annemarie Börlind Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml

Annemarie BörlindPersonlig plejeEAN: 4011061214899
Pris fra 253,95 krtil 328 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 74,05 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 231,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 253.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Annemarie Börlind Aquanature Smoothing Day Cream, 50ml
253,95 kr
Til butik
Annemarie Börlind Aquanature Smoothing Day Cream, 50ml billede

Produktinformation

Smoothing Day Cream, 50ml Regenererende, fugtgivende og opstrømmende dagcreme.Aqua Nature Smoothing Day Cream fra Annemarie Börlind - Regenererende, fugtgivende og opstrømmende dagcreme med papyrus-stamceller, der styrker hudens forsvar. Hvis den bruges...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: AquaNature - Krævende tør hud 30+
EAN: 4011061214899
Varenr.: 22561
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Smoothing Day Cream - 50 ml - Annemarie Börlind
258 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Annemarie Börlind Smoothing Day Cream • 50ml.
-10%269,95 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Annemarie Börlind Smoothing Day Cream • 50ml. billede

Produktinformation

Aqua Nature Smoothing Day Cream fra Annemarie Börlind - En dagcreme, der understøtter hudens regenerering, fugter intensivt og giver en opstrammende effekt ved hjælp af papyrus-stamceller. Når den kombineres med hyaluronsyre og salturt-ekstrakt, bidrager...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Annemarie Börlind
EAN: 4011061214899
Varenr.: 25866
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml
283 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Annemarie Börlind Aquanature Smooting Day Cream, 50 ml.
319 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Annemarie Börlind Aquanature Smoothing Day Cream 50 ml
328 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk253,95 kr253,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked258 kr258 krKøb
3Helsegrossisten.dk269,95 kr269,95 krKøb
4Teknikproffset DK283 kr332 krKøb
5Brandshop319 kr319 krKøb
6NordicFeel DK328 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 231,95 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 253,95 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026253,95 kr22 kr (9%)
14. apr. 2026231,95 kr26,05 kr (10%)
13. apr. 2026258 kr26,05 kr (11%)
2. apr. 2026231,95 kr22 kr (9%)
14. mar. 2026253,95 kr4,05 kr (2%)
13. mar. 2026258 kr4,05 kr (2%)
5. mar. 2026253,95 kr22 kr (9%)
2. mar. 2026231,95 kr22 kr (9%)
23. feb. 2026253,95 kr22 kr (9%)
20. feb. 2026231,95 kr22 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret