Gå til hovedindhold

Anker Group Anker SOLIX C300X DC - Bærbart kraftværk - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - Lithium-jernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel

Anker GroupEAN: 0194644276614
Pris fra 2.688 krtil 3.806 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.118 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.471 kr 12. maj

Sammenlign priser på Anker SOLIX C300X DC - Bærbart kraftværk - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - Lithium-jernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2688 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Anker SOLIX Transportabel strømstation 300Watt
2.688 kr
Til butik
Anker SOLIX Transportabel strømstation 300Watt billede

Produktinformation

Anker SOLIX C300X DC - Transportabel strømstation - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 watt - litiumjernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel

Produktspecifikationer

Mærke: Anker Group
Artikel nr.: B1728311
EAN: 0194644276614
Varenr.: 1003574537
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Anker SOLIX C300X DC - transportabel strømstation 300 W med PS60 solpanel
-11%3.099 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Anker SOLIX C300X DC - transportabel strømstation 300 W med PS60 solpanel billede

Produktinformation

Anker SOLIX C300X DC - Transportabel strømstation - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - litiumjernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel Anker SOLIX C300X DC er et alsidigt, bærbart kraftværk, der er designet til at opfylde mange forskellige strømbehov. Med en lithium-jernfosfatbatterikapacitet på 90000 mAh kan denne power station understøtte en lang række enheder og apparater med en udgangseffekt på op til 300 watt. Enheden er kompatibel med solpaneler, hvilket giver miljøvenlige opladningsmuligheder til udendørs brug eller i nødsituationer. Den har et brugervenligt LCD-display til overvågning af strømoplysninger, og et udtrækkeligt lys forbedrer anvendeligheden under forskellige forhold. Anker SOLIX C300X DC fungerer sikkert i temperaturer fra -20 °C til 40 °C og sikrer pålidelig ydeevne i forskellige miljøer. Produktet er IoT-kompatibelt, hvilket giver mulighed for problemfri fjernstyring via Bluetooth og Wi-Fi. Et praktisk håndtag samt funktioner som nulstillingsknap og tænd/sluk-knap gør den bærbar og brugervenlig, ideel til eventyr eller som nødstrømsløsning. Generelt Bundtet med: PS60 solpanel Enhedstype: Transportabel strømstation - ekstern Strømenhed Detaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x automobile cigarette lighter - 12 V 10 A 120 W | 1 x 9 pin USB Type A - 5 V 2.4 A 12 W | 1 x 24 pin USB-C - 20 V 5 A 100 W | 2 x 24 pin USB-C - 28 V 5 A 140 W | 1 x 24 pin USB-C - 5 V 3 A 15 W Indgangspænding: DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V Input-stik: 3 x XT60, 2 x 24 pin USB-C Strømkapacitet: 300 Watt Batteri Kapacitet: 90000 mAh - 288 Wh Maks. genop...

Produktspecifikationer

Mærke: Everel Group
Kategori: Power stations
Vægt: 5.71g
EAN: 0194644276614
Varenr.: 2025852
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Anker SOLIX C300X DC - transportabel strømstation 300 W med PS60 solpanel
-11%3.119 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Anker SOLIX C300X DC - transportabel strømstation 300 W med PS60 solpanel billede

Produktinformation

Anker SOLIX C300X DC - Transportabel strømstation - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - litiumjernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel Anker SOLIX C300X DC er et alsidigt, bærbart kraftværk, der er designet til at opfylde mange forskellige strømbehov. Med en lithium-jernfosfatbatterikapacitet på 90000 mAh kan denne power station understøtte en lang række enheder og apparater med en udgangseffekt på op til 300 watt. Enheden er kompatibel med solpaneler, hvilket giver miljøvenlige opladningsmuligheder til udendørs brug eller i nødsituationer. Den har et brugervenligt LCD-display til overvågning af strømoplysninger, og et udtrækkeligt lys forbedrer anvendeligheden under forskellige forhold. Anker SOLIX C300X DC fungerer sikkert i temperaturer fra -20 °C til 40 °C og sikrer pålidelig ydeevne i forskellige miljøer. Produktet er IoT-kompatibelt, hvilket giver mulighed for problemfri fjernstyring via Bluetooth og Wi-Fi. Et praktisk håndtag samt funktioner som nulstillingsknap og tænd/sluk-knap gør den bærbar og brugervenlig, ideel til eventyr eller som nødstrømsløsning. Generelt Bundtet med: PS60 solpanel Enhedstype: Transportabel strømstation - ekstern Strømenhed Detaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x automobile cigarette lighter - 12 V 10 A 120 W | 1 x 9 pin USB Type A - 5 V 2.4 A 12 W | 1 x 24 pin USB-C - 20 V 5 A 100 W | 2 x 24 pin USB-C - 28 V 5 A 140 W | 1 x 24 pin USB-C - 5 V 3 A 15 W Indgangspænding: DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V Input-stik: 3 x XT60, 2 x 24 pin USB-C Strømkapacitet: 300 Watt Batteri Kapacitet: 90000 mAh - 288 Wh Maks. genopladningscykluser: 3000 Teknologi: Litiumjernfosfat Netværk Grænseflade til fjernstyring: Wi-Fi, Bluetooth Internet of Things (IoT) Internet of Things (IoT) kompatibel: Ja Kommunikationsteknologi: Wi-Fi, Bluetooth Diverse Egenskaber: IOT-knap solpanelkompatibel tilbagetrækkelig lys til/fra-strømkontakt nulstillingsknap håndtag MPPT-opladningscontroller Power Delivery (PD) 3.1 LCD-skærm Medfølgende ledninger: USB-C opladningskabel - ekstern Producentgaranti Service & Support: Begrænset garanti - 3 år Miljømæssige parametre Maks. driftstemperatur: 40 °C Min. driftstemperatur: -20 °C Mål og vægt Bredde: 12.4 cm Dybde: 12 cm Højde: 20 cm Vægt: 2.8 kg ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Everel Group
Kategori: Power stations
Vægt: 5.71g
EAN: 0194644276614
Varenr.: 2025852
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Anker SOLIX Transportabel strømstation 300Watt
3.149 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker SOLIX C300X DC - Bærbart kraftværk - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - Lithium-jernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel
3.806 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker SOLIX C300X DC - Bærbart kraftværk - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - Lithium-jernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker SOLIX C300X DC - Bærbart kraftværk - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - Lithium-jernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.688 kr2.688 krKøb
2Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
3Vivas DK3.119 kr3.188 krKøb
4Ultrashop3.149 kr3.149 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.806 kr4.005 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker SOLIX C300X DC - Bærbart kraftværk - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - Lithium-jernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel

PriceData har fulgt prisen på Anker SOLIX C300X DC - Bærbart kraftværk - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - Lithium-jernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.167 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 3.174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.459 kr.

Den nuværende pris på 2.688 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Anker SOLIX C300X DC - Bærbart kraftværk - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - Lithium-jernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Anker SOLIX C300X DC - Bærbart kraftværk - DC 11 - 28 / 5 / 9 / 15 / 20 / 28 V - 300 Watt - Lithium-jernfosfat - 90000 mAh - 288 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - med PS60 solpanel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.688 kr249 kr (8%)
1. jun. 20262.937 kr162 kr (5%)
30. maj 20263.099 kr200 kr (7%)
29. maj 20262.899 kr70 kr (2%)
16. maj 20262.969 kr495 kr (20%)
14. maj 20262.474 kr3 kr (0%)
12. maj 20262.471 kr4 kr (0%)
7. maj 20262.475 kr624 kr (20%)
6. maj 20263.099 kr411 kr (15%)
11. apr. 20262.688 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret