Gå til hovedindhold

Anker Group Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort

Anker GroupElektronikEAN: 0194644170851
Pris fra 188 krtil 345 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort
188 kr
Til butik
Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ANKER
Kategori: Powerbanks
Farve: 2
Artikel nr.: A1653H11
EAN: 0194644170851
Varenr.: 20296550
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Anker Nano Powerbank 5000mAh 22.5Watt 1xUSB-C Sort
279 kr
Til butik
Anker Nano Powerbank 5000mAh 22.5Watt 1xUSB-C Sort billede

Produktinformation

Anker 22.5Watt Powerbank Oplev kraften i Anker 22.5Watt Powerbank, den perfekte løsning til at holde din enheder opladet på farten. Med en kapacitet på 20.000 mAh kan den nemt oplade dine smartphones, tablets og andre USB-enheder flere gange, hvilket gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Anker Group
Kategori: Batterier
EAN: 0194644170851
Varenr.: 61033
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Anker Nano Powerbank 22,5W USB-C
299 kr
Til butik
Anker Nano Powerbank 22,5W USB-C billede

Produktinformation

Få ekstra tryghed på farten med Anker Nano Powerbank 22,5W USB-C, når batteriet på din smartphone eller tablet nærmer sig nul. Powerbanken er velegnet til smartphone, tablet, USB-C enheder og rejse, så du har en enkel løsning klar, når du er væk fra stikkontakten. Med en kapacitet på 5000 mAh får du et ekstra batterilag, så din enhed kan holde kørende længere mellem opladninger. Udgangseffekten på 22,5 W giver en effektiv opladning af dine kompatible enheder. USB-C-stikket gør tilslutningen ligetil, når dine enheder også bruger USB-C. Kompakt og let til lommen eller tasken Den kompakte og lette udformning gør powerbanken nem at have med i lommen eller i en taske uden at fylde for meget. Vægten på 100 g betyder, at den ikke tynger din bagage ned, hverken på rejse eller i hverdagen. Én USB-C-port til dine vigtigste enheder Stiktypen er USB-C, så du kan bruge samme type kabel som til mange moderne smartphones, tablets og andre USB-C enheder. Det gør det enklere at holde styr på kablerne, fordi du ikke behøver flere forskellige typer til opladning. I pakken: Anker Nano Powerbank 22,5W USB-C.

Produktspecifikationer

Mærke: Anker
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: A1653H11
EAN: 0194644170851
Varenr.: 88983
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Anker Nano Powerbank 5000mAh 22.5Watt 1xUSB-C Sort
345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
2Ultrashop279 kr279 krKøb
3Av-Cables DK299 kr299 krKøb
4CompuMail DK345 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort

PriceData har fulgt prisen på Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort i 122 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 264 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Anker Nano - Powerbank - 5000 mAh - 22.5 Watt - 3 A - IQ 3.0 - 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026188 kr2 kr (1%)
29. maj 2026186 kr13 kr (7%)
23. maj 2026199 kr9 kr (5%)
22. maj 2026190 kr3 kr (2%)
21. maj 2026193 kr11 kr (6%)
20. maj 2026182 kr4 kr (2%)
19. maj 2026186 kr4 kr (2%)
18. maj 2026190 kr4 kr (2%)
17. maj 2026194 kr4 kr (2%)
16. maj 2026198 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret