Gå til hovedindhold

Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Sort - 10000 mAh

AnkerElektronikEAN: 0194644170868
Pris fra 377 krtil 489 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 334 kr 18. maj

Sammenlign priser på Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Sort - 10000 mAh og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Powerbank Anker 545 Nano - 10000mAh
377 kr
Til butik
Powerbank  Anker 545 Nano - 10000mAh billede

Produktspecifikationer

Mærke: ANKER
Kategori: Powerbanks
Farve: 1
Artikel nr.: A1259G11
EAN: 0194644170868
Varenr.: 20296545
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Anker A1259G11 Powerbank 10000mAh 1xUSB-C 1xUSB-A Sort
378 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Anker 545 Nano Powerbank 10000mAh (sort)
385 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Anker A1259G11 powerbank Lithium 10000 mAh Sort
411 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Anker Nano Powerbank - 30 W - 10000 mAh - Sort
419 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank Anker 10000 mAh - sort, 30 W USB-C/USB-A
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank Anker 10000 mAh - sort, 30 W USB-C/USB-A
449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Anker A1259G11 Powerbank 10000mAh 1xUSB-C 1xUSB-A Sort
459 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Sort - 10000 mAh
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK377 kr416 krKøb
2CompuMail DK378 kr378 krKøb
3Komplett DK385 kr385 krKøb
4Teknikproffset DK411 kr460 krKøb
5Av-Cables DK419 kr419 krKøb
6Boligcenter DK429 kr429 krKøb
7Vivas DK449 kr518 krKøb
8Ultrashop459 kr459 krKøb
9Proshop DK489 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Sort - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Sort - 10000 mAh i 182 dage. Laveste pris i perioden er 334 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 359 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Sort - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Sort - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026377 kr4 kr (1%)
28. maj 2026381 kr4 kr (1%)
25. maj 2026385 kr46 kr (14%)
22. maj 2026339 kr3 kr (1%)
21. maj 2026336 kr3 kr (1%)
20. maj 2026339 kr4 kr (1%)
19. maj 2026343 kr9 kr (3%)
18. maj 2026334 kr4 kr (1%)
17. maj 2026338 kr3 kr (1%)
16. maj 2026335 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret