Gå til hovedindhold

Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Grøn - 10000 mAh

AnkerMobiltelefon – tilbehørEAN: 0194644179373
Pris fra 378 krtil 639 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 261 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Grøn - 10000 mAh og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker - Powerbank
378 kr
Til butik
Anker - Powerbank billede

Produktspecifikationer

Mærke: ANKER
Kategori: Powerbanks
Farve: 1
Artikel nr.: A1259G61
EAN: 0194644179373
Varenr.: 20581859
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Anker Nano Powerbank - 30 W - 10000 mAh - Grøn
419 kr
Til butik
Anker Nano Powerbank - 30 W - 10000 mAh - Grøn billede

Produktinformation

Med en kapacitet på 10000 mAh og 30 W USB-C PD leverer denne kompakte Anker powerbank effektiv opladning af smartphone, tablet og laptop – uden at du behøver slæbe ekstra kabler med. Powerbanken er nem at have i tasken og måler 104x52x26 mm og vejer 215 g. Indbygget USB-C-kabel og farveskærm Det faste USB-C-kabel sidder altid klar, så du kan tilslutte dine enheder uden at lede efter løse kabler. USB-C PD med op til 30 W giver en effektiv opladning af kompatible enheder. Farveskærmen viser batteriprocent, tid, effekt og temperatur, så du løbende kan følge med i opladningens status. Oplad op til tre enheder ad gangen Med 1x USB-C-port (in/ud), 1x USB-A-port (ud) og det faste USB-C-kabel kan du have op til tre enheder tilsluttet samtidig. Det er praktisk, når du rejser med både smartphone, tablet og laptop og vil samle opladningen ét sted. Kabinettet er lavet af 80 % genanvendt plast, og der er indbygget temperaturbeskyttelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Anker
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: A1259G61
EAN: 0194644179373
Varenr.: 80236
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Anker 545 Nano Powerbank 10000mAh (grön)
469 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Grøn - 10000 mAh
489 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Anker A1259G61 Powerbank 10000mAh 1xUSB-C 1xUSB-A Grøn
497 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Anker A1259G61 Powerbank 10000mAh 1xUSB-C 1xUSB-A Grøn
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Grøn - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Grøn - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK378 kr417 krKøb
2Av-Cables DK419 kr419 krKøb
3Komplett DK469 kr469 krKøb
4Proshop DK489 kr528 krKøb
5CompuMail DK497 kr497 krKøb
6Ultrashop639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Grøn - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Grøn - 10000 mAh i 183 dage. Laveste pris i perioden er 337 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 378 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Grøn - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Anker 545 Nano 10K (30W Built-in USB-C cable) Powerbank - Grøn - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026378 kr3 kr (1%)
22. maj 2026375 kr7 kr (2%)
21. maj 2026382 kr7 kr (2%)
19. maj 2026375 kr26 kr (7%)
27. apr. 2026349 kr33 kr (9%)
24. apr. 2026382 kr37 kr (9%)
13. apr. 2026419 kr10 kr (2%)
11. apr. 2026429 kr33 kr (8%)
24. mar. 2026396 kr47 kr (13%)
10. mar. 2026349 kr12 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret