Gå til hovedindhold

Lammy Yarns Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404

Lammy YarnsGarnEAN: 8713795020208
Pris fra 50 krtil 57,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,95 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Vivi´s Butik
TrustScore 5 ud af 54,9
Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404
-38%50 kr
Før 80 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404 billede

Produktinformation

Angela multifarvet flerfarvet garn fra Lammy er en stor nøgle med en løbelængde på 500 meter, som er rigtigt lækker og fluffy garn af det blødeste akryl garn med 25% mohair garn i. Der er 100 gram i nøglen, og der skal bruges pind nr 3-4 mm, og den har en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Angela Flerfarvet Garn Med Mohair Fra Lammy Yarn
EAN: 8713795020208
Varenr.: 5888
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Lammy Angela Garn Multi 405
-16%57,95 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lammy Angela Garn Multi 405 billede

Produktinformation

Angela-garnet fra Lammy er en ægte perle inden for garnverdenen! Med en imponerende nøgle på hele 500 meter er dette garn ikke kun generøst, det er også utroligt lækkert. Takket være den bløde og fluffy blanding af akryl og mohair føles det let som en sky...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lammy Yarns
Kategori: Lammy Angela
EAN: 8713795020208
Varenr.: 8713795020208

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Vivi´s Butik50 kr50 krKøb
2Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby57,95 kr57,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404

PriceData har fulgt prisen på Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Angela Flerfarvet Garn med Mohair Lammy Fv 404 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 202650 kr7,95 kr (14%)
25. apr. 202657,95 kr7,95 kr (16%)
13. apr. 202650 kr7,95 kr (14%)
11. apr. 202657,95 kr7,95 kr (16%)
28. mar. 202650 kr14,95 kr (23%)
4. mar. 202664,95 kr
3. mar. 202665 kr
16. jan. 202664,95 kr
15. jan. 202665 kr
14. jan. 202664,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret