Gå til hovedindhold

geo-FENNEL A&N stativ trefod laser - med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm

geo-FENNELRedskaberEAN: 5703572320105
Pris fra 719 krtil 1.485 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 766 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 715 kr 21. mar.

Sammenlign priser på A&N stativ trefod laser - med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geo Fennel aluminium stativ til Geo Fennel krydslaser
719 kr
Til butik
Geo Fennel aluminium stativ til Geo Fennel krydslaser billede

Produktinformation

Geo Fennel aluminiumstativ til krydslisere Aluminiumsstativer kan bruges til at hæve din krydslaser op.Stativet er lavet af aluminium og har en indbygget skulderstrop, som kan benyttes ved transport. Egenskaber for Geo Fennel aluminiumstativ til krydslase...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: geo-FENNEL
Kategori: Måleinstrumenter
Størrelse: 105-165 cm
EAN: 5703572320105
Varenr.: 930218989
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
A&N stativ trefod laser - med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm
744 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geo Fennel aluminium stativ til Geo Fennel krydslaser
745 kr
Til butik
Geo Fennel aluminium stativ til Geo Fennel krydslaser billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: geo-FENNEL
Kategori: Måleværktøj
Størrelse: 105-165 cm
EAN: 5703572320105
Varenr.: 930218989
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Trefods-stativ t/laser GeoFennel
-0%878,53 kr
Før 881,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stativ trefod anlaser med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm
897 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geo Fennel aluminium stativ til Geo Fennel krydslaser
918 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geo Fennel aluminium stativ til Geo Fennel krydslaser
919 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Stativ trefod anlaser med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm
1.485 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A&N stativ trefod laser - med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A&N stativ trefod laser - med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline719 kr719 krKøb
2CS MEGASTORE DK744 kr783 krKøb
3LavprisVærktøj745 kr745 krKøb
4Globaltools.dk878,53 kr878,53 krKøb
5Elvvs.dk897 kr897 krKøb
6BilligVVS DK918 kr918 krKøb
7CompletVVS919 kr919 krKøb
8vvsfittings.dk1.485 kr1.485 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for A&N stativ trefod laser - med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm

PriceData har fulgt prisen på A&N stativ trefod laser - med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm i 150 dage. Laveste pris i perioden er 696 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 838 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 750 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for A&N stativ trefod laser - med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for A&N stativ trefod laser - med skulderstrop midterhøjde 105-165 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026719 kr25 kr (3%)
16. maj 2026744 kr25 kr (3%)
23. apr. 2026719 kr26 kr (3%)
22. apr. 2026745 kr26 kr (4%)
8. apr. 2026719 kr26 kr (3%)
7. apr. 2026745 kr26 kr (4%)
29. mar. 2026719 kr4 kr (1%)
21. mar. 2026715 kr4 kr (1%)
20. mar. 2026719 kr4 kr (1%)
14. feb. 2026715 kr123 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret