Gå til hovedindhold

NO NAME RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR)

NO NAMEFjernstyret legetøjEAN: 4260564638651
Pris fra 750 krtil 889 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 750 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amewi Ural B36 Military Lorry 6WD RTR 1:16 Green
750 kr
Til butik
Amewi Ural B36 Military Lorry 6WD RTR 1:16 Green billede

Produktinformation

Ural B36 militærlastbil 6WD RTR, RC, grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Amewi
Kategori: Fjernstyret
Artikel nr.: 22371
EAN: 4260564638651
Varenr.: 3316038
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR)
869 kr
Til butik
RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR) billede

Produktinformation

Realistisk RC lastbil til terrænlegUral B36 i skala 1:16 er en robust fjernstyret terrængående lastbil med 6-hjulstræk (6WD). Den grønne model leveres som Ready-to-Run, så du kan komme i gang med det samme. Perfekt til både indendørs og udendørs kørsel og med stænktæt konstruktion, så små vandpytter ikke stopper legen.Styring og rækkeviddeDen medfølgende 2,4 GHz sender giver stabil kontrol med op til 100 m rækkevidde. Lastbilen er velegnet til børn, der elsker realistiske køretøjer og replikaer, og til entusiaster, som vil have en skalerigtig model med masser af detaljer.Produkttype: Terrængående lastbil (replika)Skala: 1:16Drivlinje: 6-hjulstræk (6WD)Sender: 2,4 GHzMaks. rækkevidde: 100 mAnvendelse: Inde og udeBeskyttelse: StænktætFarve: GrønLængde: 42,0 cmBredde: 14,5 cmHøjde: 21,0 cmVægt: 1,6 kgBatteri: 7,4 V LiPo, 500 mAhOpladning: USB-kabel medfølgerInkluderet: Sender, batteri, USB-kabel, manualKonstruktion: Ready-to-Run (RTR)...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Fjernstyret legetøj
Vægt: 3.13g
EAN: 4260564638651
Varenr.: 2160377
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR)
889 kr
Til butik
RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Fjernstyret legetøj
Vægt: 3.13g
EAN: 4260564638651
Varenr.: 2160377

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK750 kr789 krKøb
2Boligcenter DK869 kr869 krKøb
3Vivas DK889 kr968 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR)

PriceData har fulgt prisen på RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR) i 167 dage. Laveste pris i perioden er 750 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 925 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 884 kr.

Den nuværende pris på 750 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for RC terrængående lastbil 1:16 - Ural B36 6WD (RTR) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026750 kr175 kr (19%)
27. maj 2026925 kr56 kr (6%)
26. maj 2026869 kr10 kr (1%)
24. maj 2026859 kr10 kr (1%)
22. maj 2026869 kr10 kr (1%)
21. maj 2026859 kr10 kr (1%)
20. maj 2026869 kr10 kr (1%)
17. maj 2026859 kr10 kr (1%)
16. maj 2026869 kr10 kr (1%)
15. maj 2026859 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret