Gå til hovedindhold

American Tourister Soundbox Spinner Expandable - Spinner 67 cm - hardside - polypropylen - aborresort

American TouristerFriluftslivEAN: 5414847772115
Pris fra 814 krtil 1.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 605 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 684 kr 25. apr.

Sammenlign priser på American Tourister Soundbox Spinner Expandable - Spinner 67 cm - hardside - polypropylen - aborresort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 814 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
American Tourister Soundbox 67 Cm Kuffert Letvægts Design
814 kr
Til butik
American Tourister Soundbox 67 Cm Kuffert Letvægts Design billede

Produktinformation

American Tourister - 32G09002 - Soundbox Kuffert - 67 Cm - Letvægts - Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32G09002
EAN: 5414847772115
Varenr.: 998356913
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
American Tourister Soundbox Sp 67 Svart
-32%912 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
American Tourister Soundbox Sp 67 Svart billede

Produktinformation

Inspirerad av takten i världen, är SoundBox Amrican Touristers senaste tillskott, med en rolig design i form av cirklar, som får vilken musikälskare som helst att se att inspirationen kommer från vinylskivor. Väskan kan expanderas, vilket ger möjlighet att öka din packning för att lagra de mest exotiska souvenirerna från hela världen. Linjen erbjuder en mängd olika funktioner för att göra din resa mer bekväm. Tvärband i både övre och undre facket, TSA-lås på alla storlekar och dubbla hjul för smidigt rullande. - Mått: 67.0 x 46.5 x 29.0 cm, - Expanderad dimension: 67.0 x 46.5 x 32.0 cm, - Volym: 71.5/81 L, - Vikt: 3.40 kg, - Material: 100% Polypropylene, - Garanti: Begränsad 3 års global garanti, - Hjul: 4 stycken dubbla hjul, - Lås: Fast tresiffrigt TSA-kombinationslås.

Produktspecifikationer

Kategori: Rejsetasker
EAN: 5414847772115
Varenr.: 38-52106
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
American Tourister Soundbox 67 Cm Kuffert Letvægts Design
919 kr
Til butik
American Tourister Soundbox 67 Cm Kuffert Letvægts Design billede

Produktinformation

American Tourister Soundbox 67 Cm Kuffert - Letvægts Design Oplev den perfekte rejsepartner med American Tourister Soundbox 67 Cm Kuffert, designet til at kombinere stil og funktionalitet. Denne letvægts kuffert vejer minimalt, hvilket gør det nemt at tra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rejseudstyr
EAN: 5414847772115
Varenr.: 76633
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Tourister Soundbox Spinner Expandable - Spinner 67 cm - hardside - polypropylen - aborresort
1.012,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Soundbox Kuffert 67 Exp. Sort
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Tourister Soundbox Spinner Expandable - Spinner 67 cm - hardside - polypropylen - aborresort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Tourister Soundbox Spinner Expandable - Spinner 67 cm - hardside - polypropylen - aborresort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK814 kr814 krKøb
2Teknikproffset DK912 kr981 krKøb
3Ultrashop919 kr919 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.012,95 kr1.051,95 krKøb
5Estore DK1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for American Tourister Soundbox Spinner Expandable - Spinner 67 cm - hardside - polypropylen - aborresort

PriceData har fulgt prisen på American Tourister Soundbox Spinner Expandable - Spinner 67 cm - hardside - polypropylen - aborresort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 684 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.074 kr.

Den nuværende pris på 814 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for American Tourister Soundbox Spinner Expandable - Spinner 67 cm - hardside - polypropylen - aborresort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for American Tourister Soundbox Spinner Expandable - Spinner 67 cm - hardside - polypropylen - aborresort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026814 kr1 kr (0%)
30. maj 2026813 kr8 kr (1%)
27. maj 2026805 kr7 kr (1%)
26. maj 2026812 kr7 kr (1%)
25. maj 2026819 kr39 kr (5%)
23. maj 2026858 kr1 kr (0%)
13. maj 2026859 kr48 kr (6%)
12. maj 2026811 kr8 kr (1%)
10. maj 2026819 kr6 kr (1%)
9. maj 2026825 kr33 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret