Gå til hovedindhold

American Tourister AIRCONIC, Spinner, Sort, Kabine, Polypropylen (PP), 4 hjul, Roterende hjul

Pris fra 678 krtil 1.239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 561 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 677 kr 25. apr.

Sammenlign priser på American Tourister AIRCONIC, Spinner, Sort, Kabine, Polypropylen (PP), 4 hjul, Roterende hjul og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 678 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
American Tourister Airconic Kabinekuffert
678 kr
Til butik
American Tourister Airconic Kabinekuffert billede

Produktinformation

American Tourister - 128186-0581 - Kabinekuffert - 55 Cm - Sort - Letvægts - 4 Hjul - Tsa-Lås

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 128186-0581
EAN: 5400520017161
Varenr.: 1002330940
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Tourister Suitcase Airconic Spinner 55/20 Onyx Black
709 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
American Tourister Kuffert Airconic Spinner 55/20 Onyx Black
-16%962 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
American Tourister Kuffert Airconic Spinner 55/20 Onyx Black billede

Produktinformation

American Touristers Airconic Spinner er en let og farverig kabinekuffert med et moderne design. Organiseret interiør med elastiske krydsbånd. Integreret TSA-kombinationslås for sikkerhed. Dobbelthjul for stabil manøvrering. Vejer kun 2 kg. Vandafvisende lynlås. American Tourister Airconic Spinner er den perfekte kabinekuffert til den moderne rejsende. Med en vægt på kun 2 kg er den en af de letteste hårde kufferter på markedet, hvilket gør den ideel til smidige og komfortable rejser. Tasken har et organiseret indre med elastiske krydsbånd i både det nederste og det øverste rum samt en skillevæg med lynlås og en ekstra netlomme for ultimativ komfort og organisering. For at sikre, at dine ejendele er beskyttet under rejsen, er tasken udstyret med en integreret 3-cifret TSA-kombinationslås. De dobbelte hjul og de ergonomiske håndtag på toppen og i siderne gør det nemt at manøvrere tasken, selv på trange steder. Det unikke vandafvisende lynlåsdesign og den slidstærke polypropylenkonstruktion gør tasken modstandsdygtig over for hårde slag og slitage. Airconic-kollektionen fås i en lang række livlige farver, som får din bagage til at skille sig ud på bagagebåndet. Denne kabinekuffert måler 55 x 40 x 20 cm og er godkendt til boarding hos 38 forskellige flyselskaber, herunder SAS, Lufthansa og British Airways. Rejs let og med stil med American Tourister Airconic Spinner.

Produktspecifikationer

Kategori: Rejsetasker
EAN: 5400520017161
Varenr.: C92320
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Tourister AIRCONIC, Spinner, Sort, Kabine, Polypropylen (PP), 4 hjul, Roterende hjul
1.161 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
American Tourister AIRCONIC Spinner 55/20 TSA
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Tourister AIRCONIC, Spinner, Sort, Kabine, Polypropylen (PP), 4 hjul, Roterende hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Tourister AIRCONIC, Spinner, Sort, Kabine, Polypropylen (PP), 4 hjul, Roterende hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK678 kr678 krKøb
2Proshop DK709 kr748 krKøb
3Teknikproffset DK962 kr1.021 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.161 kr1.161 krKøb
5Ultrashop1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for American Tourister AIRCONIC, Spinner, Sort, Kabine, Polypropylen (PP), 4 hjul, Roterende hjul

PriceData har fulgt prisen på American Tourister AIRCONIC, Spinner, Sort, Kabine, Polypropylen (PP), 4 hjul, Roterende hjul i 166 dage. Laveste pris i perioden er 677 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 924 kr.

Den nuværende pris på 678 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for American Tourister AIRCONIC, Spinner, Sort, Kabine, Polypropylen (PP), 4 hjul, Roterende hjul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for American Tourister AIRCONIC, Spinner, Sort, Kabine, Polypropylen (PP), 4 hjul, Roterende hjul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026678 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026677 kr408 kr (38%)
22. apr. 20261.085 kr1 kr (0%)
20. apr. 20261.086 kr336 kr (45%)
17. apr. 2026750 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026751 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026750 kr219 kr (23%)
24. mar. 2026969 kr219 kr (29%)
23. mar. 2026750 kr219 kr (23%)
22. mar. 2026969 kr219 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret