Gå til hovedindhold

American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml

Pris fra 65 krtil 217 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (70% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 24. mar.

Sammenlign priser på American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
American Crew Beard Serum, 50 ml.
-70%65 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
American Crew Beard Serum, 50 ml. billede

Produktinformation

American Crew Beard Serum er en super let serum, som er specielt udviklet til at give dit skæg optimal pleje og beskyttelse. Indeholder essentielle naturlige olier som virker blødgørende på skægget. En formula som ikke fedter og som absorbers øjeblikkelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skægolie
EAN: 0669316401699
Varenr.: AMECR0042
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
American Crew Beard Serum 50 ml
-68%69,4 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
American Crew Beard Serum 50 ml billede

Produktinformation

American Crew Beard Serum er et fantastisk **Award-nomineret** skægserum, der er specielt udviklet til at give dit skæg den optimale **pleje og beskyttelse** det har behov for. Det lette serum indeholder essentielle naturlige olier der har en blødgørende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hair Care
EAN: 0669316401699
Varenr.: 74528
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
American Crew - Beard Serum - 50 ml
-54%89 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Crew Beard Serum 50 ml Skægolie
98 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
American Crew Beard Serum 50ml
127 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
American Crew Beard Serum (50ml)
-26%136 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml
137 kr
Til butik
Gå til Proshave
TrustScore 5 ud af 54,9
-20%164 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
American Crew Beard Serum 50 ml
217 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop65 kr65 krKøb
2NiceHair.dk69,4 kr69,4 krKøb
3BilligParfume.dk89 kr89 krKøb
4Proshop DK98 kr137 krKøb
5Teknikproffset DK127 kr176 krKøb
6Bangerhead DK136 kr136 krKøb
7Lyko DK137 kr137 krKøb
8Proshave164 kr164 krKøb
9NordicFeel DK217 kr217 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for American Crew Shaving Skincare Beard Serum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202665 kr4 kr (6%)
30. maj 202669 kr3 kr (5%)
29. maj 202666 kr1 kr (1%)
28. maj 202667 kr1 kr (2%)
27. maj 202666 kr4 kr (6%)
25. maj 202662 kr7 kr (10%)
24. maj 202669 kr7 kr (11%)
23. maj 202662 kr
22. maj 202662,47 kr5,59 kr (8%)
21. maj 202668,06 kr20,94 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret