Gå til hovedindhold

Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7 farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort

AmazonElektronikEAN: 0840414607439
Pris fra 1.910 krtil 2.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 609 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.675 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7 farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1910 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition 7" 32GB
1.910 kr
Til butik
Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition 7" 32GB billede

Produktinformation

Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7" farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort

Produktspecifikationer

Mærke: Amazon.com
Artikel nr.: B0CX8YKQ2H
EAN: 0840414607439
Varenr.: 1003114082
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7 farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort
1.956 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition 32GB - Black
1.956 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition 32 GB - 7 - Metallisk sort
2.015 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition 7 32GB
2.239 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition 7" 32 GB Wi‑Fi - sort
-14%2.499 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition 7" 32 GB Wi‑Fi - sort
-14%2.519 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7 farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7 farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.910 kr1.910 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.956 kr1.956 krKøb
3Proshop DK1.956 kr1.956 krKøb
4Teknikproffset DK2.015 kr2.064 krKøb
5Ultrashop2.239 kr2.239 krKøb
6Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
7Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7 farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort

PriceData har fulgt prisen på Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7 farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.675 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 2.102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.940 kr.

Den nuværende pris på 1.910 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7 farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Amazon Kindle Colorsoft Signature Edition - 1. generation - eBook læser - 32 GB - 7 farve/monokrom (dobbeltlag) E Ink - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallisk sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.910 kr11 kr (1%)
29. maj 20261.921 kr12 kr (1%)
28. maj 20261.933 kr11 kr (1%)
27. maj 20261.944 kr36 kr (2%)
26. maj 20261.908 kr11 kr (1%)
25. maj 20261.919 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.920 kr97 kr (5%)
22. maj 20261.823 kr84 kr (4%)
21. maj 20261.907 kr11 kr (1%)
20. maj 20261.896 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret