Gå til hovedindhold

huami Amazfit Helio Ring, Aktivitetsmåler med smart ring, 18,5 mAh

huamiArmbåndsureEAN: 6972596108375
Pris fra 1.052 krtil 1.305 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 253 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 697 kr 5. maj

Sammenlign priser på Amazfit Helio Ring, Aktivitetsmåler med smart ring, 18,5 mAh og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1052 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smart ring - Amazfit Helio Ring str. 10 i titanium
-13%1.052 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smart ring - Amazfit Helio Ring str. 10 i titanium billede

Produktinformation

Fordele ved smart ring til aktivitet og søvnAmazfit Helio Ring er en elegant og diskret smart ring, der hjælper dig med at holde styr på hverdagen. Med pulsmåling, søvnregistrering og overvågning af blodilt og hudtemperatur får du indsigt i dine daglige mønstre, så du kan træffe bedre valg om træning, restitution og velvære. Den titaniumfarvede overflade med fin, prikket tekstur giver et stilrent udtryk, der passer til både arbejde og fritid.Designet til komfort og dataRingen er en aktivitetsmåler i ringformat med rund formfaktor og hus i resin og titanium. Den vejer kun 3,75 g og er 2,6 mm tyk, så den er behagelig at have på døgnet rundt. Med vandtæthed til 10 ATM kan den bruges i våde miljøer i hverdagen. Den indbyggede accelerometer og gyroskop registrerer bevægelse, mens Bluetooth med BLE gør det let at forbinde til kompatible iOS- og Android-telefoner.Strøm og brugHelio Ring har genopladeligt batteri på 18,5 mAh med op til 4 dages batteritid. Den oplades trådløst på cirka 1,4 time, så du hurtigt er klar igen. Denne model er størrelse 10.Enhedstype: Smart ring aktivitetsmålerFarve: TitaniumMateriale: Resin og titaniumVandtæthed: 10 ATMRingstørrelse: 10Sensorer: Accelerometer, gyroskop, pulsmåler, blodilt, hudtemperaturSøvnregistrering: JaSkærm/berøring: IngenForbindelse: Bluetooth, BLEBatteri: 18,5 mAh, op til 4 dageOpladning: Trådløs, ca. 1,4 timeVægt: 3,75 gTykkelse: 2,6 mmUnderstøttede systemer: iOS 14/15/16, Android 7.0–14.0Pakkens indhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: huami
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.15g
EAN: 6972596108375
Varenr.: 2142928
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Smart ring - Amazfit Helio Ring str. 10 i titanium
-13%1.072 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smart ring - Amazfit Helio Ring str. 10 i titanium billede

Produktinformation

Fordele ved smart ring til aktivitet og søvnAmazfit Helio Ring er en elegant og diskret smart ring, der hjælper dig med at holde styr på hverdagen. Med pulsmåling, søvnregistrering og overvågning af blodilt og hudtemperatur får du indsigt i dine daglige mønstre, så du kan træffe bedre valg om træning, restitution og velvære. Den titaniumfarvede overflade med fin, prikket tekstur giver et stilrent udtryk, der passer til både arbejde og fritid.Designet til komfort og dataRingen er en aktivitetsmåler i ringformat med rund formfaktor og hus i resin og titanium. Den vejer kun 3,75 g og er 2,6 mm tyk, så den er behagelig at have på døgnet rundt. Med vandtæthed til 10 ATM kan den bruges i våde miljøer i hverdagen. Den indbyggede accelerometer og gyroskop registrerer bevægelse, mens Bluetooth med BLE gør det let at forbinde til kompatible iOS- og Android-telefoner.Strøm og brugHelio Ring har genopladeligt batteri på 18,5 mAh med op til 4 dages batteritid. Den oplades trådløst på cirka 1,4 time, så du hurtigt er klar igen. Denne model er størrelse 10.Enhedstype: Smart ring aktivitetsmålerFarve: TitaniumMateriale: Resin og titaniumVandtæthed: 10 ATMRingstørrelse: 10Sensorer: Accelerometer, gyroskop, pulsmåler, blodilt, hudtemperaturSøvnregistrering: JaSkærm/berøring: IngenForbindelse: Bluetooth, BLEBatteri: 18,5 mAh, op til 4 dageOpladning: Trådløs, ca. 1,4 timeVægt: 3,75 gTykkelse: 2,6 mmUnderstøttede systemer: iOS 14/15/16, Android 7.0–14.0Pakkens indhold: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: huami
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.15g
EAN: 6972596108375
Varenr.: 2142928
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smart ring - Amazfit Helio Ring str. 10 i titanium
-13%1.072 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smart ring - Amazfit Helio Ring str. 10 i titanium billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: huami
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.15g
EAN: 6972596108375
Varenr.: 2142928
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazfit Helio Ring, Aktivitetsmåler med smart ring, 18,5 mAh
1.149 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Amazfit Helio Ring Grå Amazfit Helio Ring
1.305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit Helio Ring, Aktivitetsmåler med smart ring, 18,5 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit Helio Ring, Aktivitetsmåler med smart ring, 18,5 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.052 kr1.052 krKøb
2Livera DK1.072 kr1.141 krKøb
3Vivas DK1.072 kr1.141 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.149 kr1.149 krKøb
5CompuMail DK1.305 kr1.305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Amazfit Helio Ring, Aktivitetsmåler med smart ring, 18,5 mAh

PriceData har fulgt prisen på Amazfit Helio Ring, Aktivitetsmåler med smart ring, 18,5 mAh i 179 dage. Laveste pris i perioden er 697 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.052 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 928 kr.

Den nuværende pris på 1.052 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 51% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Amazfit Helio Ring, Aktivitetsmåler med smart ring, 18,5 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Amazfit Helio Ring, Aktivitetsmåler med smart ring, 18,5 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.052 kr335 kr (47%)
30. maj 2026717 kr20 kr (3%)
5. maj 2026697 kr327 kr (32%)
25. apr. 20261.024 kr150 kr (17%)
18. apr. 2026874 kr150 kr (15%)
18. mar. 20261.024 kr177 kr (21%)
13. mar. 2026847 kr177 kr (17%)
10. mar. 20261.024 kr89 kr (10%)
9. mar. 2026935 kr88 kr (10%)
7. mar. 2026847 kr70 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret