Gå til hovedindhold

Ansell Healthcare Europe s.a/n.v. Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6)

Pris fra 71,75 krtil 2.141 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2.069,25 kr (97% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6)
71,75 kr
Til butik
Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6) billede

Produktinformation

AlphaTec 1500 PLUS Stitched Model 111 Beskyttelsesdragt Produktbeskrivelse: AlphaTec 1500 PLUS Stitched, tidligere kendt som MICROGARD 1500 PLUS Model 111, er en avanceret partikelfiltrerende og antistatisk beskyttelsesdragt designet til let kemisk resis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microgard
Kategori: Beskyttelsesdragter
EAN: 5013756004623
Varenr.: 49899641897297
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dragt AlphaTec 1500 Plus type 111 til asbest str 3XL 30stk/krt - (30 stk.)
2.141 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten71,75 kr71,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.141 kr2.141 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6)

PriceData har fulgt prisen på Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6) i 155 dage. Laveste pris i perioden er 70,34 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 2.205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.027 kr.

Den nuværende pris på 71,75 kr er 93% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 97% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Alphatec Microgard 1500 Plus bestyttelsesdragt model 111 - Hvid / 3XL | Beskyttelsesdragter | EN 1073-2:2002 | EN 13034 (Type 6) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202671,75 kr2.069,25 kr (97%)
24. maj 20262.141 kr2.069,25 kr (2884%)
21. maj 202671,75 kr2.069,25 kr (97%)
19. maj 20262.141 kr2.069,25 kr (2884%)
17. maj 202671,75 kr2.069,25 kr (97%)
16. maj 20262.141 kr2.069,25 kr (2884%)
12. maj 202671,75 kr2.069,25 kr (97%)
11. maj 20262.141 kr2.069,25 kr (2884%)
4. maj 202671,75 kr2.133,25 kr (97%)
3. maj 20262.205 kr2.133,25 kr (2973%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret