Gå til hovedindhold

Alowwed----Polaroid Hi-Print Gen 2 -tulostinpaperi, 60 arkkia

PolaroidHovedtelefonerEAN: 9120096776502
Pris fra 299 krtil 476,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 177,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Alowwed----Polaroid Hi-Print Gen 2 -tulostinpaperi, 60 arkkia og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Hi-Print 2x3 Paper Cartridge Gen 2 - 60 Sheets
299 kr
Til butik
Polaroid Hi-Print 2x3 Paper Cartridge Gen 2 - 60 Sheets billede

Produktinformation

Polaroid Hi-Print Gen 2 Cartridge 60 Sheets 2x3

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 006356
EAN: 9120096776502
Varenr.: 3347932
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alowwed----Polaroid Hi-Print Gen 2 -tulostinpaperi, 60 arkkia
305 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Polaroid Papirpatron HiPrint Gen. 2 60 Ark
-9%318 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Polaroid Papirpatron HiPrint Gen. 2 60 Ark billede

Produktinformation

Polaroid HiPrint 2x3 papirpatron - 60 ark. Fotopapir med klæbrig ryg, 10 ark pr. patron, Mat finish, Find det, print det, sæt det fast: det er så nemt med Polaroid Hi-Print 2x3-printeren. Hver pakke indeholder 10 ark fotopapir, der er klar til at printe med en klæbende bagside. Få seks individuelt indpakkede alt-i-en patroner til din Polaroid Hi-Print 2x3 Pocket Photo Printer. Det er alt, hvad du behøver for at udskrive 60 glatte, naturtro fotos, der er klar til at hænge, ​​hvor du vil. Tekniske specifikationer, 10 ark pr. patron, 6 patroner pr. pakke. = 60 printklare fotoark, Papirtype: Fotopapir med klæbrig bagside, Format: 2,1 x 3,4 tommer (54 x 86 mm), Udskrivningstid:.

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Andet
EAN: 9120096776502
Varenr.: C81416
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Polaroid Hi-Print Gen 2-papir 60-pakke
319 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Polaroid Hi-Print Gen 2 Cartridge 60 sheets 2x3
-9%476,95 kr
Før 523,82 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alowwed----Polaroid Hi-Print Gen 2 -tulostinpaperi, 60 arkkia koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alowwed----Polaroid Hi-Print Gen 2 -tulostinpaperi, 60 arkkia koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK299 kr338 krKøb
2CompuMail DK305 kr305 krKøb
3Teknikproffset DK318 kr367 krKøb
4Av-Cables DK319 kr319 krKøb
5MAXiPRO476,95 kr476,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alowwed----Polaroid Hi-Print Gen 2 -tulostinpaperi, 60 arkkia

PriceData har fulgt prisen på Alowwed----Polaroid Hi-Print Gen 2 -tulostinpaperi, 60 arkkia i 87 dage. Den nuværende pris er 299 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Alowwed----Polaroid Hi-Print Gen 2 -tulostinpaperi, 60 arkkia. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Alowwed----Polaroid Hi-Print Gen 2 -tulostinpaperi, 60 arkkia de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret