Gå til hovedindhold

Alowwed----Philips Hue LED-älylamppu, White and color ambiance, E27, 810 lm, 2-pack

Pris fra 595 krtil 949 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 354 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 567 kr 8. maj

Sammenlign priser på Alowwed----Philips Hue LED-älylamppu, White and color ambiance, E27, 810 lm, 2-pack og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 595 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
595 kr
Til butik
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak billede

Produktinformation

Philips, som er en virksomhed med mange forskelligartede teknologier, er blandt de førende producenter inden for belysning og har fokus på energibesparende belysningsløsninger. Ubegrænsede muligheder.LED lyskilden kan reguleres i 16 millioner farver samt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Pærer
Farve: matte
EAN: 8720169364363
Varenr.: 2099328364
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue A60 - E27 pære - 810 - 2-pak
595 kr
Til butik
Philips Hue A60 - E27 pære - 810 - 2-pak billede

Produktinformation

Denne 2-pak indeholder to Philips Hue White and color ambiance intelligente pærer i en standard A60-form med en E27-fatning. Med deres White and color ambiance-egenskaber tilbyder disse pærer et imponerende spektrum af hvide nuancer, der dækker hele skalaen af dagslys. Lyset kan også dæmpes ned til et ultralavt niveau på kun 0,2% lysstyrke. Og ud over at kunne lyse i millioner af levende farvenuancer har pærerne også Chromasync™-teknologien, der sikrer et nøjagtigt farvematch på tværs at alle dine Hue pærer. Så uanset om du vil have den skarpeste tone af dagslys ved 100% lysstyrke, de hyggeligste, bløde nuancer af varmt hvidt lys dæmpet helt ned, eller levende, matchende farverigt lys i hele dit hjem - eller enhver indstilling derimellem - så er dette de rette pærer for dig. Alle indstillinger, scener og justeringer kan nemt konfigureres i Hue appen. Tilføj en Bridge til din opsætning for at aktivere alle Hue systemets funktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003853405
EAN: 8720169364363
Varenr.: 3400105
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
649 kr
Til butik
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak billede

Produktinformation

Philips Hue E27 Color - 2-pak Pakke med 2 stk. Philips Hue E27 Color (kan lyse i alle farver + hvidt lys) pærer af det mest populære pære i Hue serien. Det er selvfølgelig den nyeste udgave med Richer Colors. De farvede Hue E27 Color pærer er de bedste pæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: LED pærer
Farve: matte
EAN: 8720169364363
Varenr.: 2099328364
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alowwed----Philips Hue LED-älylamppu, White and color ambiance, E27, 810 lm, 2-pack
662 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
689 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue White and Color Ambiance E27 810lm 2-pack
-13%725 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
839 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance E27 standardpære, 2000K-6500K, 6,5W, 2-pak
869 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E27 LED-pærer, hvide og farvede, 810 lm, 2-pak
-14%949 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alowwed----Philips Hue LED-älylamppu, White and color ambiance, E27, 810 lm, 2-pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alowwed----Philips Hue LED-älylamppu, White and color ambiance, E27, 810 lm, 2-pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl595 kr595 krKøb
2Proshop DK595 kr634 krKøb
3LampeGuru.dk649 kr649 krKøb
4CompuMail DK662 kr662 krKøb
5Greenline689 kr689 krKøb
6Teknikproffset DK725 kr774 krKøb
7BilligVVS DK839 kr839 krKøb
8LavprisVVS869 kr869 krKøb
9Estore DK949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alowwed----Philips Hue LED-älylamppu, White and color ambiance, E27, 810 lm, 2-pack

PriceData har fulgt prisen på Alowwed----Philips Hue LED-älylamppu, White and color ambiance, E27, 810 lm, 2-pack i 178 dage. Laveste pris i perioden er 567 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 711 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 621 kr.

Den nuværende pris på 595 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Alowwed----Philips Hue LED-älylamppu, White and color ambiance, E27, 810 lm, 2-pack. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Alowwed----Philips Hue LED-älylamppu, White and color ambiance, E27, 810 lm, 2-pack de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026595 kr13 kr (2%)
26. maj 2026608 kr22 kr (3%)
25. maj 2026630 kr1 kr (0%)
23. maj 2026629 kr10 kr (2%)
12. maj 2026619 kr24 kr (4%)
11. maj 2026595 kr28 kr (5%)
8. maj 2026567 kr28 kr (5%)
6. maj 2026595 kr29 kr (5%)
3. maj 2026624 kr3 kr (0%)
2. maj 2026627 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret