Gå til hovedindhold

Allied Telesis AT-MMC2000/SC - fibre media converter - GigE - TAA Compliant

Pris fra 1.213 krtil 1.313 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.193 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Allied Telesis AT-MMC2000/SC - fibre media converter - GigE - TAA Compliant og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1213 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Allied Telesis AT-MMC2000/SC Fibermedieomformer Gigabit Ethernet
1.213 kr
Til butik
Allied Telesis AT-MMC2000/SC Fibermedieomformer Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Allied Telesis AT MMC2000/SC - Fibermedieomformer - 1GbE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - op til 500 m - 850 nm - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AT-MMC2000/SC-960
EAN: 0767035218618
Varenr.: 995636904
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Allied Telesis AT-MMC2000/SC - fibre media converter - GigE - TAA Compliant
1.313 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Allied Telesis AT-MMC2000/SC - fibre media converter - GigE - TAA Compliant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Allied Telesis AT-MMC2000/SC - fibre media converter - GigE - TAA Compliant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.213 kr1.213 krKøb
2Proshop DK1.313 kr1.313 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Allied Telesis AT-MMC2000/SC - fibre media converter - GigE - TAA Compliant

PriceData har fulgt prisen på Allied Telesis AT-MMC2000/SC - fibre media converter - GigE - TAA Compliant i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.135 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 2.820 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.333 kr.

Den nuværende pris på 1.213 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Allied Telesis AT-MMC2000/SC - fibre media converter - GigE - TAA Compliant. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Allied Telesis AT-MMC2000/SC - fibre media converter - GigE - TAA Compliant de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.213 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.210 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.212 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.209 kr4 kr (0%)
26. maj 20261.213 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.214 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.212 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.213 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.208 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.210 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret