Gå til hovedindhold

Raxon AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort

RaxonBelysningEAN: 8009991057620
Pris fra 194 krtil 235 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort
194 kr
Til butik
AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort billede

Produktinformation

Ledningslysdæmper til LED og glødepærer Lysdæmperen kan både anvendes til de energieffektive LED lyskilder og de gamle glødepærer. Beskyttelse (LFP) er integreret for at undgå kortslutning. Den kan dæmpe LED lyskilder på mellem 4-25W. Den kan dæmpe glødep...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Raxon
Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: black
Størrelse: 20x18x76 mm
EAN: 8009991057620
Varenr.: 6267000216
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Alldim LED ledningslysdæmper, sort
219 kr
Til butik
Alldim LED ledningslysdæmper, sort billede

Produktinformation

AllDim LED lysdæmper til lampeledning Ledningslysdæmperen kan benyttes på dæmpbare lyskilder fra 4-25W LED lys og 25-160W glødelys. Lysdæmperen fungerer som kiptryk. Hold knappen inde for at dæmpe op og ned, eller tryk hurtigt for tænd og sluk. Ledningsl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Raxon
Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: black
Størrelse: 20x18x76 mm
EAN: 8009991057620
Varenr.: 6267000216
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
AllDim lysdæmper til ledning, sort
235 kr
Til butik
AllDim lysdæmper til ledning, sort billede

Produktinformation

AllDim er en elektronisk lysdæmper til montering på ledningen. Lysdæmperen kan både dæmpe LED og glødepærer og har indbygget memory funktion, så den husker sidste anvendte lysstyrke. Det er muligt, at tænde og slukke ved afbryder i væg. Tekniske specifika...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Raxon
Kategori: El-installationer
Farve: black
Størrelse: 20x18x76 mm
EAN: 8009991057620
Varenr.: 6267000216

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl194 kr194 krKøb
2Greenline219 kr219 krKøb
3BilligVVS DK235 kr235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort

PriceData har fulgt prisen på AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort i 144 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for AllDim LED lysdæmper 4-25 watt i sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026194 kr15 kr (7%)
23. jan. 2026209 kr15 kr (8%)
9. jan. 2026194 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret