Gå til hovedindhold

Redken All Soft Argan-6 Oil for Dry hair, with Moisture, Softness, Shine

RedkenHårplejeEAN: 3474637287634
Pris fra 190,5 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48,5 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 182 kr 21. maj

Sammenlign priser på All Soft Argan-6 Oil for Dry hair, with Moisture, Softness, Shine og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Redken All Soft Argan-6 Oil 500 ml
-25%190,5 kr
Før 254 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Redken All Soft Argan-6 Oil 500 ml billede

Produktinformation

Redken All Soft All Soft Argan-6 Oil er en hårolie, der giver et intenst look af næring til tørt og skrøbeligt hår. Denne rige olie indeholder Arganolie og Moisture Complex, og giver synlig hydrering og udglatter håret, mens den forbedrer blødhed og medgø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Redken
Kategori: Hair Styling Products
EAN: 3474637287634
Varenr.: 120931
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Redken All Soft Argan-6 Hair Oil - 100 ml
191 kr
Til butik
Redken All Soft Argan-6 Hair Oil - 100 ml billede

Produktinformation

Intensiv næring og beskyttelse til tørt, skørt hårRedken All Soft Argan-6 Hair Oil er den perfekte løsning for dig, som vil give dit tørre og skørte hår den dybe pleje, det fortjener. Denne alsidige hårolie er beriget med nærende arganolie, som giver koncentreret blødhed og langvarig smidighed til alle hårtyper. Formlen arbejder intensivt for at genoprette hårets naturlige balance og beskytte det mod daglig påvirkning, hvilket resulterer i mærkbart blødere og mere håndterbart hår.Fordelene ved denne nærende hårolieBeriget med arganolie som giver dyb pleje og varig blødhedPasser til alle hårtyper og kan bruges i både fugtigt og tørt hårGiver intensiv næring som beskytter mod tørhed og skørhedEfterlader håret blødt, smidigt og håndterbart uden at tynge nedSådan får du mest ud af din håroliePåfør i fugtigt eller tørt hår efter behov, med fokus på længder og spidser efter brug af All Soft shampoo og balsam.Giv dit hår den lyxiga pleje, det fortjener med denne alsidige hårolie. Opdag Redken All Soft Argan-6 Hair Oil allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Redken
Kategori: Hårolie
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 96130
EAN: 3474637287634
Varenr.: 96130
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Redken All Soft Argan-6 Oil (100 ml)
-20%203 kr
Før 254 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Redken All Soft Argan-6 Oil (100 ml) billede

Produktinformation

Hvem siger, at du ikke kan få det hele? All Soft Argan-6 Oil giver et intenst look af næring til tørt og skrøbeligt hår. All Soft Argan-6 Oilindeholder Arganolie og Moisture Complex og giver synlig hydrering og udglatter håret, mens den forbedrer blødhed og medgørlighed for et look og en følelse af sundhed. Nøglefordele: Hårolie til alle hårtyper. Giver koncentreret blødhed. Beriget med arganolie, der tilfører pleje og smidighed. Redken fokuserer på bæredygtighed og inklusion. Indpakningen på Redken-hårpleje er genanvendelig og består af genanvendt plastik (eksklusive pumpen).

Produktspecifikationer

Mærke: Redken
Kategori: Hårserum & hårolie
0
Artikel nr.: E4419600
EAN: 3474637287634
Varenr.: B100190
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Redken All Soft Argan-6 Oil 100ml
206 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
All Soft Argan-6 Oil for Dry hair, with Moisture, Softness, Shine
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad All Soft Argan-6 Oil for Dry hair, with Moisture, Softness, Shine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad All Soft Argan-6 Oil for Dry hair, with Moisture, Softness, Shine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk190,5 kr190,5 krKøb
2NordicFeel DK191 kr191 krKøb
3Bangerhead DK203 kr203 krKøb
4Cocopanda DK206 kr206 krKøb
5Lyko DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for All Soft Argan-6 Oil for Dry hair, with Moisture, Softness, Shine

PriceData har fulgt prisen på All Soft Argan-6 Oil for Dry hair, with Moisture, Softness, Shine i 181 dage. Laveste pris i perioden er 172,75 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 190,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for All Soft Argan-6 Oil for Dry hair, with Moisture, Softness, Shine. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for All Soft Argan-6 Oil for Dry hair, with Moisture, Softness, Shine de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026190,5 kr3,5 kr (2%)
25. maj 2026187 kr4 kr (2%)
24. maj 2026191 kr9 kr (5%)
21. maj 2026182 kr1 kr (1%)
19. maj 2026183 kr4 kr (2%)
11. maj 2026187 kr19 kr (9%)
10. maj 2026206 kr22 kr (12%)
9. maj 2026184 kr5 kr (3%)
8. maj 2026189 kr3,64 kr (2%)
7. maj 2026185,36 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret