Gå til hovedindhold

Alfi - Signo Termokande 1 liter Skifer lak

AlfiTermoflaskerEAN: 4002458485596
Pris fra 530 krtil 680 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 521 kr 30. maj

Sammenlign priser på Alfi - Signo Termokande 1 liter Skifer lak og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 530 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
alfi Signo thermos jug 1 liter
530 kr
Til butik
alfi Signo thermos jug 1 liter billede

Produktinformation

Termokande Signo 14 x 17,7 x 23,4 cm 1 liter Skifer lak. Alfi Signo matcher tidens trends med sit stilrene og minimalistiske design. Termokande i rustfrit stål. Dobbeltvægget AlfiDur-indsats i isolerende og hærdet vakuum-glas. Holder varmt i op til 12 timer og koldt i op til 24 timer. AromaSafe-princippet bevarer kaffens runde smag. Unikt og praktisk hældesystem. Kan betjenes med én hånd. Ergonomisk, forkromet metalhåndtag. Fri for BPA.

Produktspecifikationer

Mærke: alfi
Kategori: Termokande
Artikel nr.: 17564
EAN: 4002458485596
Varenr.: 3140791
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi SIGNO Termokande 1 Liter - Sort
545 kr
Til butik
Alfi SIGNO Termokande 1 Liter - Sort billede

Produktinformation

SIGNO termokanden fra Alfi er den perfekte ledsager både til hverdagskaffen eller teen. SIGNO er udstyret med et smart drejelåg og et praktisk hældesystem, så du nemt kan skænke med én hånd helt uden at skulle skrue låget af. Termokanden er nem at bruge,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Termokander
Farve: Sort
EAN: 4002458485596
Varenr.: 6368
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi Signo termokande 1 L Skifer lak
-15%639 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi - Signo Termokande 1 liter Skifer lak
-9%680 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - Signo Termokande 1 liter Skifer lak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - Signo Termokande 1 liter Skifer lak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK530 kr569 krKøb
2Home Feeling545 kr545 krKøb
3KitchenTime DK639 kr639 krKøb
4Rikki Tikki Shop680 kr680 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alfi - Signo Termokande 1 liter Skifer lak

PriceData har fulgt prisen på Alfi - Signo Termokande 1 liter Skifer lak i 182 dage. Laveste pris i perioden er 491 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 545 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 517 kr.

Den nuværende pris på 530 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Alfi - Signo Termokande 1 liter Skifer lak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Alfi - Signo Termokande 1 liter Skifer lak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026530 kr9 kr (2%)
30. maj 2026521 kr9 kr (2%)
28. maj 2026530 kr9 kr (2%)
26. maj 2026521 kr9 kr (2%)
25. maj 2026530 kr8 kr (2%)
23. maj 2026522 kr1 kr (0%)
22. maj 2026521 kr9 kr (2%)
21. maj 2026530 kr9 kr (2%)
19. maj 2026521 kr9 kr (2%)
25. feb. 2026530 kr39 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret