Gå til hovedindhold

Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose

AlfiKøkkenudstyrEAN: 4002458534485
Pris fra 225 krtil 295 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Alfi Kugle termokande - 0,94 L - Ash Rose
225 kr
Til butik
Alfi Kugle termokande - 0,94 L - Ash Rose billede

Produktinformation

Den klassiske Alfi Kugle termokande i farven Ash Rose - Designet af Ole Palsby i 1985 Kuglekanden holder indholdet varmt/koldt i lang tid, da kuglen er den geometriske form med den største volumen og mindste overflade. Dobbeltvægget AlfiDur-

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Termokander
EAN: 4002458534485
Varenr.: 4002458534485
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose
-29%249 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose billede

Produktinformation

Den klassiske kuglekande er designet af Ole Palsby i 1985, der navngav den Modern Classic No. 1. Kuglekanden er verdens mest solgte termokandedesign, og den har vundet adskillige priser og været udstillet på Museum of Modern Art (MOMA) i New York. I da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
EAN: 4002458534485
Varenr.: AL34770
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi KUGLE Termokande 0,94 Liter - Rosa
295 kr
Til butik
Alfi KUGLE Termokande 0,94 Liter - Rosa billede

Produktinformation

Denne ikoniske kuglekande fra Alfi, er kendt fra mange både danske og udenlandske hjem. Kanden blev designet af Ole Palsby i 1985, og blev straks meget mere end en termokande den har opnået status som et tidløst designikon. Med sit elegante, runde udtryk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Termokander
Farve: Rosa
EAN: 4002458534485
Varenr.: 5270

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS225 kr225 krKøb
2Rikki Tikki Shop249 kr249 krKøb
3Home Feeling295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose

PriceData har fulgt prisen på Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose i 84 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Ash Rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026225 kr26 kr (13%)
23. maj 2026199 kr26 kr (12%)
22. maj 2026225 kr26 kr (13%)
28. apr. 2026199 kr25 kr (11%)
24. apr. 2026224 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026225 kr40 kr (22%)
9. mar. 2026185 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret