Gå til hovedindhold

Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber

AlfiTermoflaskerEAN: 4002458521751
Pris fra 1.399 krtil 1.998 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 599 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.100 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Alfi Juwel Termokande - Kobber
1.399 kr
Til butik
Alfi Juwel Termokande - Kobber billede

Produktinformation

Alfi Juwel Termokande i kobber farvet rustfrit stål Alfi Juwel er en af verdens mest kendte termokander, og det oprindelige stilrene design kan dateres helt tilbage til 1918. Termokande i poleret stål i høj kvalitet. Dobbeltvægget AlfiDur-indsats i isole...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi Juwel termokande
EAN: 4002458521751
Varenr.: 4002458521751
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Alfi Juwel Termokande 1,0 L - Kobber
1.399 kr
Til butik
Alfi Juwel Termokande 1,0 L - Kobber billede

Produktinformation

Termokande fra Alfi - Model Juwel i kobberfarvet rustfrit stål Alfi Juwel er en af verdens mest kendte termokander, og det oprindelige stilrene design kan dateres helt tilbage til 1918. Termokande i poleret stål i høj kvalitet. Dobbeltv

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi Juwel termokande
EAN: 4002458521751
Varenr.: 4002458521751
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber
-30%1.400 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber billede

Produktinformation

Alfi Juwel er en af verdens mest kendte termokander, og det oprindelige stilrene design kan dateres helt tilbage til 1918. Termokande i poleret stål i høj kvalitet. Dobbeltvægget AlfiDur-indsats i isolerende og hærdet vakuum-glas. Holder varmt i 12 tim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Farve: kobber
EAN: 4002458521751
Varenr.: AL32042
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi JUWEL Termokande 1 Liter - Kobber
1.595 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi Juwel termokande 1 L Kobber
-0%1.998 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS1.399 kr1.399 krKøb
2HvidevareShoppen.dk1.399 kr1.399 krKøb
3Rikki Tikki Shop1.400 kr1.400 krKøb
4Home Feeling1.595 kr1.595 krKøb
5KitchenTime DK1.998 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber

PriceData har fulgt prisen på Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber i 120 dage. Laveste pris i perioden er 1.100 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.320 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Alfi - Juwel Termokande 14,5 x 14,5 x 26,5 cm 1 liter Kobber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.399 kr99 kr (8%)
10. maj 20261.300 kr99 kr (7%)
9. maj 20261.399 kr99 kr (8%)
5. maj 20261.300 kr99 kr (7%)
4. maj 20261.399 kr99 kr (8%)
18. apr. 20261.300 kr99 kr (7%)
17. apr. 20261.399 kr99 kr (8%)
16. apr. 20261.300 kr200 kr (18%)
11. apr. 20261.100 kr200 kr (15%)
4. feb. 20261.300 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret