Gå til hovedindhold

NO NAME AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering

NO NAMEBiometriske målereEAN: 5901687922102
Pris fra 606 krtil 719 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 23. maj

Sammenlign priser på AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 606 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alkotesteris Alcofind PROMILER PRO X-3
606 kr
Til butik
Alkotesteris Alcofind PROMILER PRO X-3 billede

Produktspecifikationer

Mærke: ALCOFIND
Kategori: Alkoholtester
Farve: 5
Artikel nr.: ALCOFIND PRO X-3
EAN: 5901687922102
Varenr.: 9570831
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering
-3%699 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering billede

Produktinformation

Præcis og enkel alkoholmålingAlcoFind PRO-X-3 er en kompakt alkoholtester til dig, der ønsker et hurtigt overblik over alkoholniveauet i udåndingsluften. Den tydelige digitale skærm viser resultatet på få sekunder, og det medfølgende sæt af mundstykker gør det nemt og hygiejnisk at dele enheden mellem flere brugere.Til hjemmebrug, events og arbejdspladsPRO-X-3 passer til situationer, hvor du vil have ekstra tryghed og kontrol. Den leveres med et praktisk etui, så den er let at opbevare og tage med. Enheden er markeret med PRO X type sensor og har en letlæselig visning, der gør det enkelt at aflæse målingen.SikkerhedsanbefalingBrug enheden ansvarligt. Advarsel: Skil ikke apparatet ad, og brug det ikke i nærheden af åben ild.Model: PRO-X-3Display: Digital målevisningMundstykker: Medfølger (flere stk.)Taske/etui: MedfølgerKalibrering: 12 mc...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Alkoholmålere
Vægt: 0.32g
EAN: 5901687922102
Varenr.: 2079480
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering
-3%719 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Alkoholmålere
Vægt: 0.32g
EAN: 5901687922102
Varenr.: 2079480

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK606 kr645 krKøb
2Boligcenter DK699 kr699 krKøb
3Vivas DK719 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering

PriceData har fulgt prisen på AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering i 118 dage. Laveste pris i perioden er 579 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 634 kr.

Den nuværende pris på 606 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for AlcoFind PRO-X-3 alkoholtester med mundstykker - 12 mc kalibrering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026606 kr93 kr (13%)
24. maj 2026699 kr120 kr (21%)
23. maj 2026579 kr2 kr (0%)
21. maj 2026581 kr1 kr (0%)
16. maj 2026580 kr6 kr (1%)
13. maj 2026586 kr3 kr (1%)
10. maj 2026583 kr70 kr (11%)
9. maj 2026653 kr3 kr (0%)
4. maj 2026656 kr74,4 kr (13%)
3. maj 2026581,6 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret