Gå til hovedindhold

LogiLink Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m

LogiLinkVideo – tilbehørEAN: 4052792042870
Pris fra 422 krtil 3.730 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.308 kr (89% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 419 kr 14. maj

Sammenlign priser på Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 422 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Aktiv HDMI-kabel High Speed w
-33%422 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Aktiv HDMI-kabel High Speed w billede

Produktinformation

Aktiv HDMI-kabel Hane-Hane 4K/30 Hz Svart 15 meter, HDMI High Speed med Ethernet-kabel som överför ljud, video och data med en upplösning upp till 4K x 2K. Guldpläterade kontakter för optimal kontakt. - Anslutning 1: HDMIT typ A-kontakt, - Anslutning 2: HDMIT typ A-kontakt, - Med förstärkare för stabil signalöverföring på längre avstånd, - Överensstämmer med HDMIT 1.4 High Speed med Ethernet, - Upplösning: Upp till UHD 4K @ 30 Hz, 3840 x 2160 dpi, - Datahastighet: Upp till 10,2 Gbps, - Stöder: HEC, EDID, HDCP, ARC, CEC, 3D, - Stöder: Dolby Digital, DTS, MPEG, DVD-ljud, SACD, Dolby Digital Plus, True HD och dts-HD, - Dubbelskärmad, - Plasthölje, - Svart färg, - Guldpläterad, - Längd: 15 m, Produktdokument, EU-Försäkran.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Kabler
EAN: 4052792042870
Varenr.: A17893
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Active HDMI High Speed Cable
438 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m
-14%509 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m billede

Produktinformation

Aktivt HDMI-kabel Han-Han 4K/30 Hz Sort 15 meter HDMI High Speed ​​​​med Ethernet-kabel, der overfører lyd, video og data med en opløsning op til 4K x 2K. Guldbelagte stik for optimal tilslutning. - Tilslutning 1: HDMI™ type A-stik - Tilslutning 2: HDMI™-type A-stik - Med forstærker for stabil signaloverførsel over længere tid afstande - HDMI™ 1.4 højhastighedskompatibel med Ethernet - Opløsning: Op til UHD 4K @ 30 Hz, 3840 x 2160 dpi - Datahastighed: Op til 10,2 Gbps - Understøtter: HEC, EDID, HDCP, ARC, CEC, 3D - Understøtter: Dolby Digital, DTS, MPEG, DVD Audio, SACD, Dolby Digital Plus, True HD og dts-HD - Dual Afskærmet - Plasthus - Sort farve - Forgyldt - Længde: 15 m Produktdokument EU-forsikring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Video
Vægt: 1.22g
Artikel nr.: ONC-CHA0015
EAN: 4052792042870
Varenr.: 35121
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Active HDMI High Speed cable, 15m
3.730 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK422 kr481 krKøb
2Proshop DK438 kr477 krKøb
3Estore DK509 kr509 krKøb
4INphone.dk3.730 kr3.730 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m

PriceData har fulgt prisen på Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m i 178 dage. Laveste pris i perioden er 419 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 523 kr.

Den nuværende pris på 422 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Aktivt HDMI-kabel High Speed ​​​​w Ethernet 4K 15m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026422 kr3 kr (1%)
14. maj 2026419 kr20 kr (5%)
13. maj 2026439 kr40 kr (8%)
7. maj 2026479 kr1 kr (0%)
6. maj 2026480 kr119 kr (20%)
25. apr. 2026599 kr101 kr (20%)
23. apr. 2026498 kr18 kr (4%)
11. apr. 2026480 kr18 kr (4%)
10. apr. 2026498 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026495 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret