Gå til hovedindhold

Aktivitetskassen med navn, Little Farm, Little Dutch

Little DutchBabylegetøjEAN: 8713291771314
Pris fra 321 krtil 499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 178 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Aktivitetskassen med navn, Little Farm, Little Dutch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 321 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Little Dutch Little Farm, 1,5 År, Træ, Flerfarvet
321 kr
Til butik
Little Dutch Little Farm, 1,5 År, Træ, Flerfarvet billede

Produktspecifikationer

Mærke: Little Dutch
Kategori: A
Farve: 6
Artikel nr.: 7131LD
EAN: 8713291771314
Varenr.: 21982813
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aktivitetskube - Farm
399 kr
Til butik
Aktivitetskube - Farm billede

Produktinformation

Denne aktivitetskube giver masser af udfordringer til dit lille barn. Hver side er illustreret med bondegårdsvenner og tilbyder en pædagogisk aktivitet såsom en puttekasse, drejende gearhjul, puslespil og en sjov perlelabyrint på toppen. Med hver aktivitet udvikler børn deres finmotorik og opfordres til at bruge deres kreativitet. Aktivitetskuben vækker nysgerrighed hos børn og giver masser af sjov legetid.

Produktspecifikationer

Mærke: Little Dutch
Kategori: 1241
EAN: 8713291771314
Varenr.: d9a4c764-a2a0-4d48-8b09-53190551dad7
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Aktivitetskube - Farm
399 kr
Til butik
Aktivitetskube - Farm billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Little Dutch
Kategori: Puttekasser
EAN: 8713291771314
Varenr.: d9a4c764-a2a0-4d48-8b09-53190551dad7
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Little Dutch Aktivitetslegetøj - Træ - Little Farm
399,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Little Dutch Aktivitetskube - Little Farm
399,95 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Aktivitetskassen med navn, Little Farm, Little Dutch
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aktivitetskassen med navn, Little Farm, Little Dutch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aktivitetskassen med navn, Little Farm, Little Dutch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK321 kr360 krKøb
2Pixizoo DK399 kr399 krKøb
3BabySam DK399 kr399 krKøb
4Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb
5KÆRE BØRN - Alt til dit barn399,95 kr399,95 krKøb
6C.Centrum499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aktivitetskassen med navn, Little Farm, Little Dutch

PriceData har fulgt prisen på Aktivitetskassen med navn, Little Farm, Little Dutch i 184 dage. Laveste pris i perioden er 319,2 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 321 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Aktivitetskassen med navn, Little Farm, Little Dutch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Aktivitetskassen med navn, Little Farm, Little Dutch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026321 kr38 kr (11%)
23. maj 2026359 kr30 kr (9%)
22. maj 2026329 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret