Gå til hovedindhold

AKASO Akaso Seemor-200 kikkert | natvisionbriller | Wi-Fi, AI-ISP, 3250 mAh

AkasoBinokulære kikkerterEAN: 0810082452211
Pris fra 1.399 krtil 1.899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 500 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AKASO Akaso Seemor-200 kikkert | natvisionbriller | Wi-Fi, AI-ISP, 3250 mAh og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akaso Seemor 4K Night Vision Goggles
-26%1.399 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Akaso Seemor 4K Night Vision Goggles billede

Produktinformation

Oplev den ultimative natvision med Akaso Seemor, der sætter nye standarder for klarhed og farvegengivelse i mørke omgivelser. Ved at integrere AI-ISP teknologi med en CMOS-sensor, opnår Seemor en exceptionel farvegengivelse på op til 99%, selv under ekstremt lavt lys. Denne banebrydende natkikkert overgår andre produkter på markedet og sikrer, at du kan se de fineste detaljer og farver, hvor traditionelle natkikkerter fejler.

Produktspecifikationer

Mærke: Akaso
Kategori: Kikkert
Artikel nr.: ODNV0003-BK-01
EAN: 0810082452211
Varenr.: 3306414
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akaso Seemor-200 Natkikkert
1.690 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AKASO Akaso Seemor-200 kikkert | natvisionbriller | Wi-Fi, AI-ISP, 3250 mAh
1.867 kr
Til butik
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Akaso Seemor 4K Natkikkert
1.899 kr
Til butik
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Akaso Seemor 4K Natkikkert
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AKASO Akaso Seemor-200 kikkert | natvisionbriller | Wi-Fi, AI-ISP, 3250 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AKASO Akaso Seemor-200 kikkert | natvisionbriller | Wi-Fi, AI-ISP, 3250 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
2CompuMail DK1.690 kr1.690 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.867 kr1.867 krKøb
4Powerbanken.dk1.899 kr1.899 krKøb
5Balar1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AKASO Akaso Seemor-200 kikkert | natvisionbriller | Wi-Fi, AI-ISP, 3250 mAh

PriceData har fulgt prisen på AKASO Akaso Seemor-200 kikkert | natvisionbriller | Wi-Fi, AI-ISP, 3250 mAh i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.675 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for AKASO Akaso Seemor-200 kikkert | natvisionbriller | Wi-Fi, AI-ISP, 3250 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for AKASO Akaso Seemor-200 kikkert | natvisionbriller | Wi-Fi, AI-ISP, 3250 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.399 kr200 kr (13%)
22. maj 20261.599 kr91 kr (5%)
20. maj 20261.690 kr91 kr (6%)
19. maj 20261.599 kr91 kr (5%)
17. maj 20261.690 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.691 kr92 kr (6%)
15. maj 20261.599 kr92 kr (5%)
12. maj 20261.691 kr92 kr (6%)
11. maj 20261.599 kr92 kr (5%)
9. maj 20261.691 kr92 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret