Gå til hovedindhold

Akasa AK-ENU3M2-02 - storage enclosure - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2)

AkasaLagringsdrev – tilbehørEAN: 4710614539006
Pris fra 280 krtil 312 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Akasa AK-ENU3M2-02 - storage enclosure - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 280 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akasa Ekstern Lagringspakning USB 3.1 (Gen 2) M.2 Card
280 kr
Til butik
Akasa Ekstern Lagringspakning USB 3.1 (Gen 2) M.2 Card billede

Produktinformation

Akasa AK-ENU3M2-02 - Lagringspakning - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2)

Produktspecifikationer

Mærke: Akasa
Artikel nr.: AK-ENU3M2-02
EAN: 4710614539006
Varenr.: 993851419
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akasa AK-ENU3M2-02 - storage enclosure - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2)
312 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akasa AK-ENU3M2-02 - storage enclosure - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akasa AK-ENU3M2-02 - storage enclosure - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK280 kr280 krKøb
2Proshop DK312 kr351 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Akasa AK-ENU3M2-02 - storage enclosure - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2)

PriceData har fulgt prisen på Akasa AK-ENU3M2-02 - storage enclosure - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 280 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 746 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 505 kr.

Den nuværende pris på 280 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Akasa AK-ENU3M2-02 - storage enclosure - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Akasa AK-ENU3M2-02 - storage enclosure - M.2 Card - USB 3.1 (Gen 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026280 kr466 kr (62%)
9. apr. 2026746 kr2 kr (0%)
24. mar. 2026744 kr68 kr (10%)
21. mar. 2026676 kr65 kr (11%)
20. mar. 2026611 kr59 kr (11%)
19. mar. 2026552 kr54 kr (11%)
18. mar. 2026498 kr49 kr (11%)
17. mar. 2026449 kr44 kr (11%)
14. mar. 2026405 kr40 kr (11%)
11. mar. 2026365 kr70 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret