Gå til hovedindhold

Adam Hall AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter

Adam HallElektronikEAN: 4049521119903

Sammenlign priser på AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter
239 kr
Til butik
AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter billede

Produktinformation

Kvalitets DMX & AES/EBU kabel fra Adam Hall med 3-polet REAN XLR - Vælg mellem flere længder.

Produktspecifikationer

Mærke: Adam Hall
Kategori: DMX 3 og 5 pol kabler og tilbehør
EAN: 4049521119903
Varenr.: 11017-1919
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
REAN DMX kabel. 3 pol XLR-XLR. 10 meter
239 kr
Til butik
REAN DMX kabel. 3 pol XLR-XLR. 10 meter billede

Produktinformation

Data cable for transmission of DMX signals or for transmission of digital audio signals in AES/EBU format. Double shielding with spiral copper strands and an additional conductive foil shield for optimum resistance to interference, yet the cable remains...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Adam Hall Kabler
EAN: 4049521119903
Varenr.: A-K4DMF1000

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Music2you239 kr239 krKøb
2Disconetto.dk239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter

PriceData har fulgt prisen på AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter i 173 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 37% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for AH DMF DMX og AES/EBU Kabel XLR-XLR 3 Pol 10 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026239 kr41 kr (21%)
25. maj 2026198 kr41 kr (17%)
23. maj 2026239 kr41 kr (21%)
21. maj 2026198 kr41 kr (17%)
14. maj 2026239 kr65 kr (37%)
13. maj 2026174 kr65 kr (27%)
26. apr. 2026239 kr11 kr (5%)
8. apr. 2026228 kr11 kr (5%)
7. apr. 2026239 kr11 kr (5%)
31. mar. 2026228 kr11 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret