Gå til hovedindhold

Afnan Perfumes - Mystique Bouquet Eau de Parfum - 80 ml

AfnanParfume og eau de cologneEAN: 6290171073840
Pris fra 251 krtil 465 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 243 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Afnan Perfumes - Mystique Bouquet Eau de Parfum - 80 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 251 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afnan Mystique Bouquet Eau De Parfum 80 ml (unisex)
251 kr
Til butik
Afnan Mystique Bouquet Eau De Parfum 80 ml (unisex) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Afnan
Kategori: Eau de Parfume til mænd
Farve: 1
Artikel nr.: 6290171073840
EAN: 6290171073840
Varenr.: 20786047
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afnan Mystique Bouquet EDP 80ml
253 kr
Til butik
Afnan Mystique Bouquet EDP 80ml billede

Produktinformation

Mystique Bouquet er en betagende duft for både mænd og kvinder, der åbner med friske noter af hvid fersken, mandarinorange, bergamot og litchi. Som den udvikler sig, afsløres et hjerte af appelsinblomst, vetiver, mahonia og pæon, der indfanger essensen af en blomstrende have. Basen består af ambroxan, musk, vanilje og egetræsmoss, og efterlader en elegant og fængslende duftspor.

Produktspecifikationer

Mærke: Afnan
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6290171073840
EAN: 6290171073840
Varenr.: 3347690
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Afnan Perfumes - Mystique Bouquet Eau de Parfum - 80 ml
-42%349 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Afnan Perfumes Mystique Bouquet Eau de Parfum 80 ml
465 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afnan Perfumes - Mystique Bouquet Eau de Parfum - 80 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afnan Perfumes - Mystique Bouquet Eau de Parfum - 80 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK251 kr290 krKøb
2Proshop DK253 kr292 krKøb
3BilligParfume.dk349 kr349 krKøb
4Lyko DK465 kr465 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afnan Perfumes - Mystique Bouquet Eau de Parfum - 80 ml

PriceData har fulgt prisen på Afnan Perfumes - Mystique Bouquet Eau de Parfum - 80 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 236 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 251 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Afnan Perfumes - Mystique Bouquet Eau de Parfum - 80 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Afnan Perfumes - Mystique Bouquet Eau de Parfum - 80 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026251 kr2 kr (1%)
21. maj 2026253 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026251 kr38 kr (13%)
27. apr. 2026289 kr38 kr (15%)
26. apr. 2026251 kr38 kr (13%)
25. apr. 2026289 kr38 kr (15%)
15. apr. 2026251 kr11 kr (4%)
13. apr. 2026262 kr87 kr (25%)
8. apr. 2026349 kr40 kr (13%)
5. apr. 2026309 kr45 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret