Gå til hovedindhold

Afnan Perfumes - 9 PM Eau de Parfum Woman - 100 ml - Edp

AfnanParfume og eau de cologneEAN: 6290171072607
Pris fra 135,55 krtil 335 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 199,45 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Afnan Perfumes - 9 PM Eau de Parfum Woman - 100 ml - Edp og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135.55 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afnan 9 pm Pour Femme EDP W 100 ml
135,55 kr
Til butik
Afnan 9 pm Pour Femme EDP W 100 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Afnan
Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 6290171072607
EAN: 6290171072607
Varenr.: 9273974
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afnan 9 PM Pour Femme Eau de Parfum 100 ml.
215 kr
Til butik
Afnan 9 PM Pour Femme Eau de Parfum 100 ml. billede

Produktinformation

Afnan 9 PM Pour Femme Eau de Parfum 100 ml. - Sensuel og forførende duft til kvinder Afnan 9 PM Pour Femme er en intens og elegant orientalsk duft, der appellerer til den moderne kvinde, som ønsker at udstråle selvsikkerhed og charme. Denne parfume kombinerer friske og frugtagtige elementer med bløde blomster og varme, træagtige noter, hvilket skaber en kompleks og forførende signaturduft, der passer perfekt til aftenbrug og særlige lejligheder. Duftnoter: Topnoter: Hindbær, Æble, Viol, Appelsin En frisk og frugtagtig åbning, som vækker sanserne med sødme og let syrlighed. Hjertenoter: Rose, Pæon, Iris, Jasmin Blomstrende og feminine noter, der tilføjer duften dybde, elegance og en blød, floralt karakter. Basenoter: Cedertræ, Cypres, Fyrretræ, Rav (Amber) En varm og træagtig bund, der skaber en sensuel og vedvarende finish. Fra første sprøjt byder 9 PM Pour Femme på en levende og frugtagtig start, hvor hindbær og æble møder den delikate sødme fra viol og et frisk pust af appelsin. Overgangen til hjertenoterne bringer en romantisk og fyldig blomsterbuket, som balancerer frugternes friskhed med feminine og elegante nuancer. Basen binder hele kompositionen sammen med varme trænoter og en let ravagtig dybde, som giver parfumen en blød men markant tilstedeværelse. Den appellerer til kvinder, der ønsker en elegant, langtidsholdbar parfume med karakter og sensualitet - til en pris, der gør den til et attraktivt alternativ til mere eksklusive orientalske dufte.

Produktspecifikationer

Mærke: Afnan
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6290171072607
EAN: 6290171072607
Varenr.: 3394361
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Afnan Perfumes - 9 PM Eau de Parfum Woman - 100 ml - Edp
-48%259 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Afnan Perfumes 9 PM Pour Femme Eau de Parfum 100 ml
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afnan Perfumes - 9 PM Eau de Parfum Woman - 100 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afnan Perfumes - 9 PM Eau de Parfum Woman - 100 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK135,55 kr174,55 krKøb
2Proshop DK215 kr254 krKøb
3BilligParfume.dk259 kr259 krKøb
4Lyko DK335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afnan Perfumes - 9 PM Eau de Parfum Woman - 100 ml - Edp

PriceData har fulgt prisen på Afnan Perfumes - 9 PM Eau de Parfum Woman - 100 ml - Edp i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135,55 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 135,55 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Afnan Perfumes - 9 PM Eau de Parfum Woman - 100 ml - Edp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Afnan Perfumes - 9 PM Eau de Parfum Woman - 100 ml - Edp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026135,55 kr13,45 kr (9%)
4. feb. 2026149 kr80 kr (35%)
9. jan. 2026229 kr6 kr (3%)
3. jan. 2026223 kr6 kr (3%)
24. dec. 2025229 kr2 kr (1%)
23. dec. 2025227 kr19 kr (9%)
9. dec. 2025208 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret