Gå til hovedindhold

Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid

MeacoVentilationEAN: 5060409604600
Pris fra 1.955 krtil 2.859 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 904 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.898 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1955 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MeacoDry Arete Two 12L Affugtningsapparat/luftrenser Hvid
1.955 kr
Til butik
MeacoDry Arete Two 12L Affugtningsapparat/luftrenser Hvid billede

Produktinformation

MeacoDry Arete Two 12L - Affugtningsapparat / Luftrenser - HEPA H13 - gulvstående - 136 W - vandtank: 2.5 liter- hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Meaco
Artikel nr.: MeacoDryArete2-12LEU
EAN: 5060409604600
Varenr.: 1002514819
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MeacoDry Arete Two 12L - Luftaffugter/renser - gulvstående
1.993 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid
-4%2.499 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid
-4%2.519 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meaco Dry Arete Two 12L Compressor Dehumidifier
2.729 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MeacoDry Arete Two 12L Affugtningsapparat/luftrenser Hvid
2.859 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.955 kr1.955 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.993 kr1.993 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.569 krKøb
5Proshop DK2.729 kr2.729 krKøb
6Ultrashop2.859 kr2.859 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid

PriceData har fulgt prisen på Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.848 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 2.729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.111 kr.

Den nuværende pris på 1.955 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Affugter med luftrenser Meaco MeacoDry Arete Two 12L - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.955 kr11 kr (1%)
28. maj 20261.966 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.967 kr12 kr (1%)
26. maj 20261.979 kr23 kr (1%)
25. maj 20262.002 kr38 kr (2%)
24. maj 20261.964 kr50 kr (2%)
23. maj 20262.014 kr38 kr (2%)
21. maj 20261.976 kr11 kr (1%)
20. maj 20261.987 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.988 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret