Gå til hovedindhold

Affaldsspand, Brabantia, sort, plast, 10 ltr. - forberedt til vægmontering inkl. materialer til montering, UV-resistent

BrabantiaGenbrugscontainereEAN: 8710755395246
Pris fra 289 krtil 341 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 227,05 kr 16. maj

Sammenlign priser på Affaldsspand, Brabantia, sort, plast, 10 ltr. - forberedt til vægmontering inkl. materialer til montering, UV-resistent og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia indbygget affaldsspand 10 liter, rektangulær
289 kr
Til butik
Brabantia indbygget affaldsspand 10 liter, rektangulær billede

Produktinformation

Denne kompakte 10 liters indbyggede affaldsspand fra Brabantia er den perfekte løsning til dig, der ønsker en pladsbesparende og elegant affaldshåndtering i køkkenet. Den monteres nemt i skabet med det medfølgende beslag. Fordele Kompakt design rummer 10...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldsspande
EAN: 8710755395246
Varenr.: 1970
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia Affaldsspand, rektangulær (inkl. vægbeslag) 10 L Sort
289 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Affaldsspand
322,05 kr
Til butik
Affaldsspand billede

Produktinformation

Kompakt og pladseffektiv 10 l affaldspand til køkken eller badeværelset. Brabantia Bulit-In affaldsspand kan nemt installeres med det medfølgende monteringsbeslag. • Kan nemt løft af monteringsbeslaget for lettere rengøring og udskiftning af poser &b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldsspande
EAN: 8710755395246
Varenr.: RSL3026530
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brabantia Affaldsspand 10 Liter Sort Plast
322,19 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Affaldsspand, Brabantia, sort, plast, 10 ltr. - forberedt til vægmontering inkl. materialer til montering, UV-resistent
341 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsspand, Brabantia, sort, plast, 10 ltr. - forberedt til vægmontering inkl. materialer til montering, UV-resistent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsspand, Brabantia, sort, plast, 10 ltr. - forberedt til vægmontering inkl. materialer til montering, UV-resistent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tørrestativet.dk289 kr289 krKøb
2KitchenTime DK289 kr338 krKøb
3RedOffice Konpap322,05 kr322,05 krKøb
4Hertels Boresko322,19 kr322,19 krKøb
5CS MEGASTORE DK341 kr380 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affaldsspand, Brabantia, sort, plast, 10 ltr. - forberedt til vægmontering inkl. materialer til montering, UV-resistent

PriceData har fulgt prisen på Affaldsspand, Brabantia, sort, plast, 10 ltr. - forberedt til vægmontering inkl. materialer til montering, UV-resistent i 182 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Affaldsspand, Brabantia, sort, plast, 10 ltr. - forberedt til vægmontering inkl. materialer til montering, UV-resistent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Affaldsspand, Brabantia, sort, plast, 10 ltr. - forberedt til vægmontering inkl. materialer til montering, UV-resistent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026289 kr61,92 kr (27%)
29. maj 2026227,08 kr61,92 kr (21%)
23. maj 2026289 kr61,92 kr (27%)
20. maj 2026227,08 kr
16. maj 2026227,05 kr61,95 kr (21%)
15. maj 2026289 kr61,95 kr (27%)
13. maj 2026227,05 kr18,95 kr (8%)
12. maj 2026246 kr18,95 kr (8%)
2. maj 2026227,05 kr17,89 kr (7%)
29. apr. 2026244,94 kr3,06 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret