Gå til hovedindhold

Abena Affaldsskilt Metal AF2701 - Vinyl klistermærke (inden/udendørs) / 120 x 120 mm | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

AbenaSkiltningEAN: 5708387096856
Pris fra 15,38 krtil 48,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 33,37 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Affaldsskilt Metal AF2701 - Vinyl klistermærke (inden/udendørs) / 120 x 120 mm | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15.38 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Piktogram METAL 12x12 cm, selvklæbende
15,38 kr
Til butik
Piktogram METAL 12x12 cm, selvklæbende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Multi
Kategori: Skiltning
Farve: 1
Artikel nr.: 5708387096856
EAN: 5708387096856
Varenr.: 5891759
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til metal, selvklæbende, 12x12 cm, grå
18 kr
Til butik
Abena piktogram til metal, selvklæbende, 12x12 cm, grå billede

Produktinformation

Piktogram til metalaffald nem og tydelig sorteringDette grå piktogram i metalfolie gør det enkelt at markere affaldsspande eller sorteringsstationer til metalaffald. Med sin størrelse på 12 x 12 cm sikrer det, at affaldstypen er let at identificere, hvil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Hus & hjem
Farve: gray
Størrelse: 12x12 cm
EAN: 5708387096856
Varenr.: 881064015
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Abena piktogram til metal, selvklæbende, 12x12 cm, grå
23 kr
Til butik
Abena piktogram til metal, selvklæbende, 12x12 cm, grå billede

Produktinformation

Piktogram til metalaffald gør sorteringen nem og overskueligMed dette grå piktogram til metal bliver det let at markere affaldsspande eller oversigter, så affaldssorteringen bliver tydelig for alle. Det selvklæbende skilt er lavet i slidstærkt metalfolie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Hus & hjem
Farve: gray
Størrelse: 12x12 cm
EAN: 5708387096856
Varenr.: 881064015
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til metal, selvklæbende, 12x12 cm, grå
47 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til metal, selvklæbende, 12x12 cm, grå
47 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til metal, selvklæbende, 12x12 cm, grå
48 kr
Til butik
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Affaldsskilt Metal Selvklæbende vinyl 120 x 120 mm AF2701V120x120
48,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Affaldsskilt Metal AF2701 - Vinyl klistermærke (inden/udendørs) / 120 x 120 mm | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT
48,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Metal AF2701 - Vinyl klistermærke (inden/udendørs) / 120 x 120 mm | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Metal AF2701 - Vinyl klistermærke (inden/udendørs) / 120 x 120 mm | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK15,38 kr54,38 krKøb
2Greenline18 kr18 krKøb
3LavprisEl23 kr23 krKøb
4LavprisVVS47 kr47 krKøb
5LavprisVærktøj47 kr47 krKøb
6BilligVVS DK48 kr48 krKøb
7JO Safety DK48,75 kr48,75 krKøb
8Sikkerhedsgiganten48,75 kr48,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affaldsskilt Metal AF2701 - Vinyl klistermærke (inden/udendørs) / 120 x 120 mm | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Affaldsskilt Metal AF2701 - Vinyl klistermærke (inden/udendørs) / 120 x 120 mm | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT i 95 dage. Laveste pris i perioden er 15,38 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 15,49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 15,38 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Affaldsskilt Metal AF2701 - Vinyl klistermærke (inden/udendørs) / 120 x 120 mm | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Affaldsskilt Metal AF2701 - Vinyl klistermærke (inden/udendørs) / 120 x 120 mm | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202615,38 kr
31. maj 202615,49 kr
29. maj 202615,38 kr
27. maj 202615,49 kr
26. maj 202615,38 kr
25. maj 202615,49 kr
23. maj 202615,38 kr
22. maj 202615,49 kr
16. maj 202615,38 kr
12. maj 202615,49 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret