Gå til hovedindhold

Abena Affaldsskilt Madaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

AbenaSkiltningEAN: 5708387095811
Pris fra 29 krtil 48,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 19,75 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 1. maj

Sammenlign priser på Affaldsskilt Madaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til madaffald, selvklæbende, 12x12 cm, grøn
29 kr
Til butik
Abena piktogram til madaffald, selvklæbende, 12x12 cm, grøn billede

Produktinformation

Piktogram til madaffald nem og tydelig sorteringDette selvklæbende piktogram i grøn folie gør det let at markere affaldsspande og oversigter, så det bliver enkelt at sortere madaffald korrekt. Med en størrelse på 12 x 12 cm passer det perfekt til både pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Udstyr
Farve: green
Størrelse: 12x12 cm
EAN: 5708387095811
Varenr.: 881064000
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til madaffald, selvklæbende, 12x12 cm, grøn
29 kr
Til butik
Abena piktogram til madaffald, selvklæbende, 12x12 cm, grøn billede

Produktinformation

Piktogram til madaffald gør sortering nem og tydeligDette selvklæbende piktogram i grøn folie er perfekt til dig, der vil gøre det nemt at sortere madaffald. Med en størrelse på 12 x 12 cm passer det godt på affaldsspande eller oversigter, så alle hurtig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Spande & stativer
Farve: green
Størrelse: 12x12 cm
EAN: 5708387095811
Varenr.: 881064000
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Abena piktogram til madaffald, selvklæbende, 12x12 cm, grøn
31 kr
Til butik
Abena piktogram til madaffald, selvklæbende, 12x12 cm, grøn billede

Produktinformation

Piktogram til madaffald gør sorteringen nem og overskueligMed dette grønne piktogram til madaffald bliver det let at markere affaldsspande eller oversigter, så affaldssorteringen bliver tydelig for alle. Det selvklæbende skilt er lavet i slidstærkt folie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Hus & hjem
Farve: green
Størrelse: 12x12 cm
EAN: 5708387095811
Varenr.: 881064000
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til madaffald, selvklæbende, 12x12 cm, grøn
31 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til madaffald, selvklæbende, 12x12 cm, grøn
33 kr
Til butik
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Affaldsskilt Madaffald Selvklæbende vinyl 120 x 120 mm AF0301V120x120
48,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Affaldsskilt Madaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT
48,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Madaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Madaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK29 kr29 krKøb
2LavprisVærktøj29 kr29 krKøb
3LavprisEl31 kr31 krKøb
4LavprisVVS31 kr31 krKøb
5Greenline33 kr33 krKøb
6JO Safety DK48,75 kr48,75 krKøb
7Sikkerhedsgiganten48,75 kr48,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affaldsskilt Madaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Affaldsskilt Madaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT i 165 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 48,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Affaldsskilt Madaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Affaldsskilt Madaffald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202629 kr2 kr (7%)
1. maj 202627 kr1 kr (4%)
22. apr. 202628 kr1 kr (4%)
4. mar. 202627 kr21,75 kr (45%)
23. dec. 202548,75 kr
22. dec. 202548,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret