Gå til hovedindhold

Abena Affaldsskilt Farligt affald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

AbenaSkiltningEAN: 5708387098898
Pris fra 20 krtil 50 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Affaldsskilt Farligt affald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Piktogram FARLIGT AFFALD 12x12 cm, selvklæbende
20 kr
Til butik
Piktogram FARLIGT AFFALD 12x12 cm, selvklæbende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Multi
Kategori: Skiltning
Farve: 2
Artikel nr.: 5708387098898
EAN: 5708387098898
Varenr.: 9094935
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til farligt affald, selvklæbende, 12x12 cm, rød
21 kr
Til butik
Abena piktogram til farligt affald, selvklæbende, 12x12 cm, rød billede

Produktinformation

Piktogram til farligt affald gør sortering nem og tydeligDette selvklæbende piktogram i rød folie er perfekt til dig, der vil gøre det nemt at sortere farligt affald. Med en størrelse på 12 x 12 cm passer det godt på affaldsspande eller oversigter, så al...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Spande & stativer
Farve: red
Størrelse: 12x12 cm
EAN: 5708387098898
Varenr.: 881064025
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til farligt affald, selvklæbende, 12x12 cm, rød
30 kr
Til butik
Abena piktogram til farligt affald, selvklæbende, 12x12 cm, rød billede

Produktinformation

Piktogram til farligt affald nem og tydelig sorteringDette selvklæbende piktogram i rød folie gør det let at markere affaldsspande og oversigter, så det bliver enkelt at sortere farligt affald korrekt. Med en størrelse på 12 x 12 cm passer det perfekt ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Udstyr
Farve: red
Størrelse: 12x12 cm
EAN: 5708387098898
Varenr.: 881064025
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena piktogram til farligt affald, selvklæbende, 12x12 cm, rød
30 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abena piktogram til farligt affald, selvklæbende, 12x12 cm, rød
30 kr
Til butik
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Affaldsskilt Farligt affald Selvklæbende vinyl 120 x 120 mm AF1803V120x120
48,75 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Affaldsskilt Farligt affald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT
48,75 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Abena piktogram til farligt affald, selvklæbende, 12x12 cm, rød
50 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Farligt affald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Affaldsskilt Farligt affald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK20 kr59 krKøb
2LavprisVærktøj21 kr21 krKøb
3BilligVVS DK30 kr30 krKøb
4Greenline30 kr30 krKøb
5LavprisVVS30 kr30 krKøb
6JO Safety DK48,75 kr48,75 krKøb
7Sikkerhedsgiganten48,75 kr48,75 krKøb
8LavprisEl50 kr50 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Affaldsskilt Farligt affald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Affaldsskilt Farligt affald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT i 177 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 48,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Affaldsskilt Farligt affald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Affaldsskilt Farligt affald - 120 x 120 mm / Vinyl klistermærke (inden/udendørs) | Skilte | Affaldsskilte | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202620 kr1 kr (5%)
2. jun. 202621 kr1 kr (5%)
1. jun. 202620 kr1 kr (5%)
24. maj 202621 kr1 kr (5%)
21. maj 202620 kr1 kr (5%)
20. maj 202621 kr1 kr (5%)
19. maj 202620 kr1 kr (5%)
18. maj 202621 kr1 kr (5%)
17. maj 202620 kr1 kr (5%)
16. maj 202621 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret