Gå til hovedindhold

Legrand Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag

LegrandKontakterEAN: 3245067824047
Pris fra 32,14 krtil 68 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35,86 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 15. maj

Sammenlign priser på Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32.14 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag
32,14 kr
Til butik
Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag billede

Produktinformation

Forix indendørs korrespondance afbryder i hvid 10A. Komplet i udvendigt underlag. Der kan monteres glimlampe, Legrand glimlampe varenummer. 782457.

Produktspecifikationer

Kategori: Alle Tilbud
EAN: 3245067824047
Varenr.: 15845504188751
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag
32,14 kr
Til butik
Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag billede

Produktinformation

Afbryderen korrespondance 1-pol, 10A i hvid udgave er designet til nem installation i udvendigt underlag og sikrer effektiv styring af belysning eller elektriske kredsløb fra flere placeringer. Med IP20-klassificering er den velegnet til tørre og indendør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle Tilbud
EAN: 3245067824047
Varenr.: 15110445203782
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forix afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP21
36,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Legrand Forix korrespondance afbryder 10A hvid
68 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN32,14 kr32,14 krKøb
2EL-NETSALG32,14 kr32,14 krKøb
3WATTOO.DK36,25 kr36,25 krKøb
4Proshop DK68 kr107 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag

PriceData har fulgt prisen på Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag i 185 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 32,14 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Afbryder korrespondance 1P, 10A, hvid, IP20, Komplet i udvendigt underlag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202632,14 kr2,14 kr (7%)
15. maj 202630 kr2,14 kr (7%)
4. mar. 202632,14 kr2,86 kr (8%)
3. mar. 202635 kr2,86 kr (9%)
3. feb. 202632,14 kr2,86 kr (8%)
2. feb. 202635 kr2,86 kr (9%)
24. jan. 202632,14 kr2,86 kr (8%)
22. jan. 202635 kr2,86 kr (9%)
14. jan. 202632,14 kr2,86 kr (8%)
13. jan. 202635 kr2,86 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret