Gå til hovedindhold

AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

AeroCoolEAN: 4710562755930
Pris fra 343 krtil 789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 446 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 343 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AeroCool Visor Tower Udvidet ATX Sort
343 kr
Til butik
AeroCool Visor Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: AeroCool
Artikel nr.: AEROPGSVISOR-G-BK-V1
EAN: 4710562755930
Varenr.: 996565148
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AeroCool Visor Tempered Glass Edition - mid tower E-ATX kabinet - sort
-47%419 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AeroCool Visor Tempered Glass Edition - mid tower E-ATX kabinet - sort billede

Produktinformation

AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/LydGenereltAntal interne bays: 7Egenskaber, systemkabinet: Kabeladministrations-systemunderstøtter 240 mm radiator i toppenunderstøtter 120 mm radiator bagtilbundmagnetisk støvfiltertopmagnetisk støvfilterunderstøtter 120/240/280/360 mm radiator i frontpanelARGB-blæsereLED-kontrolknapFarve: SortIndbygget udstyr: ARGB LED controllerKølesystem: Front: 120 mm ventilator x 1 / 3 x 120/140 mm blæser understøttet | Bagside: 140 mm ventilator x 1 / 3 x 120/140 mm blæser understøttet | Top: blæserstativ / 2 x 120/140 mm blæser understøttetMaks. højde for CPU-køler: 180 mmMaks. længde for videokort: 387 mmMateriale af sidepanel i vindue: Hærdet glasMax størrelse på bundkort: Udvidet ATXModel: Mid towerProduktmateriale: StålABS plasticSPCCSidepanel i vindue: JaStrømforsyning maks. længde: 233 mmUnderstøttede motherboards: ATXmicroATXMini-ITXExtended ATXEkspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 7 | 3 x lodretInterface: 2 x USB 3.0 | 1 x audio linje-ud - mini-jack | 1 x mikrofon - mini-jack | 1 x USB 2.0Udvidelses-båse: 1 (total) / 1 (fri) x intern - 25" / 35" delt | 4 (total) / 4 (fri) x intern - ...

Produktspecifikationer

Mærke: Aerocool
Kategori: E-ATX
Vægt: 9g
EAN: 4710562755930
Varenr.: 2120828
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AeroCool Visor Tempered Glass Edition - mid tower E-ATX kabinet - sort
-46%439 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AeroCool Visor Tempered Glass Edition - mid tower E-ATX kabinet - sort billede

Produktinformation

AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/LydGenereltAntal interne bays: 7Egenskaber, systemkabinet: Kabeladministrations-systemunderstøtter 240 mm radiator i toppenunderstøtter 120 mm radiator bagtilbundmagnetisk støvfiltertopmagnetisk støvfilterunderstøtter 120/240/280/360 mm radiator i frontpanelARGB-blæsereLED-kontrolknapFarve: SortIndbygget udstyr: ARGB LED controllerKølesystem: Front: 120 mm ventilator x 1 / 3 x 120/140 mm blæser understøttet | Bagside: 140 mm ventilator x 1 / 3 x 120/140 mm blæser understøttet | Top: blæserstativ / 2 x 120/140 mm blæser understøttetMaks. højde for CPU-køler: 180 mmMaks. længde for videokort: 387 mmMateriale af sidepanel i vindue: Hærdet glasMax størrelse på bundkort: Udvidet ATXModel: Mid towerProduktmateriale: StålABS plasticSPCCSidepanel i vindue: JaStrømforsyning maks. længde: 233 mmUnderstøttede motherboards: ATXmicroATXMini-ITXExtended ATXEkspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 7 | 3 x lodretInterface: 2 x USB 3.0 | 1 x audio linje-ud - mini-jack | 1 x mikrofon - mini-jack | 1 x USB 2.0Udvidelses-båse: 1 (total) / 1 (fri) x intern - 25" / 35" delt | 4 (total) / 4 (fri) x intern - 2.5" | 2 (total) / 2 (fri) x intern - 3.5"EffektSpecifikationsoverensstemmelse: ATXStrømenhed: Ingen strømforsyningMål og vægtBredde: 23 cmDybde: 50.2 cmHøjde: 49.1 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aerocool
Kategori: E-ATX
Vægt: 9g
EAN: 4710562755930
Varenr.: 2120828
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd
514 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - MDT - extended ATX - Kabinet - Tower - Sort
544 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AeroCool Visor Tower Udvidet ATX Sort
789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK343 kr343 krKøb
2Boligcenter DK419 kr419 krKøb
3Vivas DK439 kr508 krKøb
4CS MEGASTORE DK514 kr553 krKøb
5Proshop DK544 kr583 krKøb
6Ultrashop789 kr789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd i 179 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 684 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 574 kr.

Den nuværende pris på 343 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for AeroCool Visor - Tempered Glass Edition - mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026343 kr95 kr (22%)
15. maj 2026438 kr4 kr (1%)
14. maj 2026442 kr4 kr (1%)
13. maj 2026446 kr4 kr (1%)
12. maj 2026450 kr4 kr (1%)
11. maj 2026454 kr4 kr (1%)
10. maj 2026458 kr4 kr (1%)
8. maj 2026462 kr4 kr (1%)
7. maj 2026466 kr4 kr (1%)
6. maj 2026470 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret