Gå til hovedindhold

AeroCool Streak - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort

AeroCoolComputerkomponenterEAN: 4718009158573
Pris fra 320 krtil 419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 180 kr 2. apr.

Sammenlign priser på AeroCool Streak - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AeroCool Streak Tower ATX Sort
320 kr
Til butik
AeroCool Streak Tower ATX Sort billede

Produktinformation

AeroCool Streak - Tower - ATX - sidepanel med vindue (akryllisk) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: AeroCool
Artikel nr.: AEROPGSSTREAK-A-BKRG
EAN: 4718009158573
Varenr.: 995360065
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AeroCool Streak - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort
359 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Aerocool Streak Midi Tower - sort
359 kr
Til butik
PC kabinet Aerocool Streak Midi Tower - sort billede

Produktinformation

Stilrent PC kabinet med RGB til gaming og byg-selvAerocool Streak Midi Tower er et sort ATX-kabinet med en front prydet af to slanke, flerfarvede lysspor, der giver et lækkert, moderne udtryk. Med sidevindue kan du vise dit setup frem, mens indbygget kabelhåndtering holder indmaden ryddelig. Kabinettet er velegnet til dig, der vil bygge en elegant og funktionel stationær pc til gaming eller arbejde.Fordele ved PC kabinet i Midi TowerDer er god plads til komponenter med støtte til ATX, micro ATX og Mini-ITX bundkort, op til 33,5 cm grafikkort og CPU-kølere på 15,1 cm. Fronten understøtter 240 mm radiator, og der medfølger en bagmonteret 80 mm blæser for basiskøling. Der er praktiske tilslutninger i toppen med USB 3.2 Gen 1 Type-A og to USB 2.0 samt lyd ind/ud.Opbevaringen er fleksibel med 4 × 2,5" og 3 × 3,5" drevbåse, så du kan kombinere SSD og HDD efter behov. Den lette konstruktion i SPCC-stål og ABS giver et solidt kabinet, der er nemt at arbejde i.Formfaktor kabinet: Midi TowerUnderstøttede bundkort: ATX, micro ATX, Mini-ITXMaks. grafikkortlængde: 33,5 cmMaks. CPU-kølerhøjde: 15,1 cmUdvidelsespladser: 6Drevbåse: 4 × 2,5", 3 × 3,5"Frontbelysning: MultifarvetForberedt til vandkøling: Front radiator op til 240 mmBlæsere: 1 × 80 mm bag (installeret); front op til 2 × 120 mmTilslutninger: 1 × USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 × USB 2.0, lyd ind/udKnapper: On/Off, ResetKabelhåndtering: JaMateriale: SPCC, ABSFarve: SortStrømforsyning: ATX, ikke inkluderetMål (H × B × D): 38,26 × 19,01 × 41,28 cmVægt: 2,7 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Aerocool
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 8.8g
EAN: 4718009158573
Varenr.: 1901063
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Aerocool Streak Midi Tower - sort
379 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AeroCool Streak Tower ATX Sort
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AeroCool Streak - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AeroCool Streak - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK320 kr320 krKøb
2Proshop DK359 kr398 krKøb
3Boligcenter DK359 kr359 krKøb
4Vivas DK379 kr468 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AeroCool Streak - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort

PriceData har fulgt prisen på AeroCool Streak - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 294 kr.

Den nuværende pris på 320 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for AeroCool Streak - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for AeroCool Streak - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026320 kr2 kr (1%)
31. maj 2026322 kr2 kr (1%)
25. maj 2026320 kr1 kr (0%)
23. maj 2026319 kr14 kr (4%)
21. maj 2026333 kr10 kr (3%)
19. maj 2026323 kr11 kr (3%)
16. maj 2026334 kr15 kr (5%)
13. maj 2026319 kr1 kr (0%)
8. maj 2026320 kr1 kr (0%)
6. maj 2026319 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret