Gå til hovedindhold

Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L

AdlerEAN: 5902934831222
Pris fra 154 krtil 273 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 22. maj

Sammenlign priser på Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L
154 kr
Til butik
Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AD 1277 BLACK
EAN: 5902934831222
Varenr.: 994848978
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adler AD 1277B elkedel 1,7 l - 2.200 W - Sort
209 kr
Til butik
Adler AD 1277B elkedel 1,7 l - 2.200 W - Sort billede

Produktinformation

Stilren elkedel til hverdagens varme drikkeAdler AD 1277B er en elegant, sort elkedel 1,7 l, perfekt til te, kaffe og madlavning i hverdagen. Med en effekt på 2.200 W koger vandet hurtigt, mens den ledningsfri kande og 360° drejefod gør det nemt at løfte og sætte den tilbage fra alle vinkler.Praktiske funktioner i køkkenetDen har vandstandsindikator, antikalkfilter og automatisk slukning, så brugen er enkel i en travl hverdag. Kedlen er udstyret med tørkogningssikring og åbnes nemt med knap på låget. Det lette plastikhus gør den behagelig at håndtere.Kapacitet: 1,7 lEffekt: 2.200 WStrømkilde: ACFarve: SortMateriale: PlastikVandstandsindikator: JaAntikalkfilter: JaTørkogningssikring: JaAutomatisk sluk: JaLågåbning: KnapLedningsfri kande: Ja360° drejefod: JaVægt: 1,05 kgPakkemål: 22,6 × 21,5 × 16,5 cm (H × B × D)Brugervejledning: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Adler
Kategori: Vandkedler
Vægt: 1.72g
EAN: 5902934831222
Varenr.: 2139267
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adler AD 1277B elkedel 1,7 l - 2.200 W - Sort
229 kr
Til butik
Adler AD 1277B elkedel 1,7 l - 2.200 W - Sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Adler
Kategori: Vandkedler
Vægt: 1.72g
EAN: 5902934831222
Varenr.: 2139267
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adler Elkedel AD 1277 - Sort - 2200 W
273 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK154 kr154 krKøb
2Boligcenter DK209 kr209 krKøb
3Vivas DK229 kr308 krKøb
4Proshop DK273 kr312 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L

PriceData har fulgt prisen på Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L i 184 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Adler Kettle AD 1277 Standard, Plastic, Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026154 kr1 kr (1%)
22. maj 2026153 kr1 kr (1%)
8. maj 2026154 kr1 kr (1%)
7. maj 2026153 kr1 kr (1%)
4. maj 2026154 kr1 kr (1%)
2. maj 2026153 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026154 kr6 kr (4%)
16. apr. 2026160 kr59 kr (27%)
22. mar. 2026219 kr59 kr (37%)
12. mar. 2026160 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret