Gå til hovedindhold

Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On For Men 50 ml

AdidasDeodorantEAN: 3616303842123
Pris fra 20 krtil 38 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19,5 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On For Men 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On 50 ml
-20%20 kr
Før 25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On 50 ml billede

Produktinformation

Power Booster Anti-Perspirant Roll Oner er en roll-on deodorant med en træagtig aromatisk duft, der holder dig tør i 72 timer. Adidas Power Booster antiperspirant roll-on giver effektiv beskyttelse mod fugt og lugt.

Produktspecifikationer

Mærke: Adidas
Kategori: Deodorant
Artikel nr.: 69193
EAN: 3616303842123
Varenr.: 3285477
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Adidas Adipower Booster Man Roll-on Deodorant 50 ml
22 kr
Til butik
Adidas Adipower Booster Man Roll-on Deodorant 50 ml billede

Produktinformation

Beskyttelse i 72 timerHolder dig tør og frisk i op til 72 timer. For manden, der ønsker pålidelig beskyttelse mod sved og lugt uden besvær. Formulaen aktiveres af kropstemperatur og frigiver en frisk duft, når du har mest brug for den.Roll-on formatet gør det nemt at påføre præcist, hvor du har brug for det. Dermatologisk testet, vegansk og uden alkohol. Duften kombinerer friske frugter med pebermynte og en træagtig base.Fordele:Effektiv beskyttelse i 72 timerAktiveres af kropstemperaturVegansk formel uden alkoholDermatologisk testetNem at påføre med roll-onAnvendelse:Påfør på ren, tør hud under armene. Lad produktet tørre, før du tager tøj på.Virker med det samme og holder hele dagen. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Adidas
Kategori: Herredeodorant
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 111986
EAN: 3616303842123
Varenr.: 111986
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Adidas Power Booster 72H Antiperspirant Roll-on 50 ml
25 kr
Til butik
Adidas Power Booster 72H Antiperspirant Roll-on 50 ml billede

Produktinformation

⚡ 72 timers antiperspirantbeskyttelse · Hurtigtørrende roll-on · Dermatologisk testet Effektiv beskyttelse mod sved og lugt i op til 72 timer – udviklet til en aktiv hverdag. Den lette roll-on glider nemt over huden, tørrer hurtigt og giver en tør, komfortabel fornemmelse uden at føles klistret. Formlen arbejder målrettet med at reducere svedproduktionen og neutralisere lugt, så du kan holde fokus uanset om dagen byder på træning, pendling eller lange møder. Fordele Langtidsholdbar beskyttelse mod sved og kropslugt i op til 72 timer. Hurtigtørrende, ikke-klistret konsistens for behagelig komfort. Præcis roll-on applikator, der fordeler jævnt uden spild. Frisk, energigivende duft, der føles ren og velplejet. Hudvenlig formulering, velegnet til daglig brug og dermatologisk testet. Kompakt format på 50 ml – perfekt til sportstaske og rejse. Sådan bruger du produktet Påfør på ren, tør hud under armene. Rul 2–3 gange pr. armhule for en jævn og dækkende film. Lad produktet tørre et øjeblik før påklædning. Anvend dagligt eller efter behov. Undgå brug på irriteret eller beskadiget hud. Resultat Huden føles tør, frisk og beskyttet – med langvarig kontrol over sved og lugt, så du kan bevæge dig frit og trygt hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Adidas
Kategori: Deodorant
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3616303842123
EAN: 3616303842123
Varenr.: 3616303842123
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On For Men 50 ml
26 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adidas Adipower Booster Man Roll-on deodorant 50ml
38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On For Men 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On For Men 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK20 kr20 krKøb
2NordicFeel DK22 kr22 krKøb
3Beautycos DK25 kr54 krKøb
4Lyko DK26 kr26 krKøb
5Proshop DK38 kr77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On For Men 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On For Men 50 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On For Men 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Adidas Power Booster Anti-Perspirant Roll On For Men 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202620 kr4 kr (17%)
21. mar. 202624 kr2 kr (9%)
17. mar. 202622 kr2,5 kr (13%)
13. mar. 202619,5 kr2,5 kr (15%)
28. feb. 202617 kr2 kr (11%)
20. feb. 202619 kr2 kr (12%)
6. feb. 202617 kr1 kr (6%)
24. jan. 202616 kr2 kr (11%)
8. jan. 202618 kr4 kr (18%)
6. jan. 202622 kr3 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret