Gå til hovedindhold

Danfoss Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv - Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv

DanfossSanitetEAN: 5702420066257
Pris fra 25 krtil 27,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2,95 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv - Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss adapter til RA ventil/ABN-FBH termoaktuator
25 kr
Til butik
Danfoss adapter til RA ventil/ABN-FBH termoaktuator billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: koblinger & håndhjul
EAN: 5702420066257
Varenr.: 460952878
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv - Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv
27,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Adapter til RA ventil/ABN-FBH aktuator - Danfoss
27,75 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss Adapter RA ventil/ABN-FBH akt.
27,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
27,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv - Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv - Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk25 kr25 krKøb
2CS MEGASTORE DK27,25 kr66,25 krKøb
3WATTOO.DK27,75 kr27,75 krKøb
4VVS.dk27,75 kr27,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN27,95 kr27,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv - Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv

PriceData har fulgt prisen på Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv - Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv i 175 dage. Laveste pris i perioden er 22,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 31,08 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv - Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv - Adapter RA-ventil/ABN-FBH aktiv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202625 kr2,25 kr (8%)
22. maj 202627,25 kr2,25 kr (9%)
24. apr. 202625 kr1,85 kr (7%)
23. apr. 202626,85 kr1,85 kr (7%)
28. mar. 202625 kr1,75 kr (7%)
27. mar. 202626,75 kr1,75 kr (7%)
22. mar. 202625 kr1,75 kr (7%)
21. mar. 202626,75 kr1,75 kr (7%)
6. mar. 202625 kr1,75 kr (7%)
5. mar. 202626,75 kr1,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret