Gå til hovedindhold

Adam Audio D3V, 3-vejs, Ledningsført, 45 - 232000 Hz, 47000 ohm (O), Sort

Adam AudioEAN: 4260113135242
Pris fra 2.184 krtil 2.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 335 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.175 kr 3. maj

Sammenlign priser på Adam Audio D3V, 3-vejs, Ledningsført, 45 - 232000 Hz, 47000 ohm (O), Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2184 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ADAM AUDIO D3V Black
2.184 kr
Til butik
ADAM AUDIO D3V Black billede

Produktspecifikationer

Mærke: ADAM Audio
Artikel nr.: ADAM D3V BK
EAN: 4260113135242
Varenr.: 1002911921
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adam Audio D3V, 3-vejs, Ledningsført, 45 - 232000 Hz, 47000 ohm (O), Sort
2.194 kr
Til butik
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Adam Audio D3V Desktop Monitor sæt - Sort
2.289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Studiehøjtalere ADAM Audio D3V - sort, sæt af 2
2.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Studiehøjtalere ADAM Audio D3V - sort, sæt af 2
2.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adam Audio D3V, 3-vejs, Ledningsført, 45 - 232000 Hz, 47000 ohm (O), Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adam Audio D3V, 3-vejs, Ledningsført, 45 - 232000 Hz, 47000 ohm (O), Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.184 kr2.184 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.194 kr2.194 krKøb
3Music2you2.289 kr2.289 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adam Audio D3V, 3-vejs, Ledningsført, 45 - 232000 Hz, 47000 ohm (O), Sort

PriceData har fulgt prisen på Adam Audio D3V, 3-vejs, Ledningsført, 45 - 232000 Hz, 47000 ohm (O), Sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.175 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 2.595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.246 kr.

Den nuværende pris på 2.184 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Adam Audio D3V, 3-vejs, Ledningsført, 45 - 232000 Hz, 47000 ohm (O), Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Adam Audio D3V, 3-vejs, Ledningsført, 45 - 232000 Hz, 47000 ohm (O), Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.184 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.183 kr11 kr (1%)
28. maj 20262.194 kr12 kr (1%)
24. maj 20262.182 kr5 kr (0%)
23. maj 20262.177 kr8 kr (0%)
22. maj 20262.185 kr13 kr (1%)
21. maj 20262.198 kr86 kr (4%)
20. maj 20262.284 kr104 kr (5%)
17. maj 20262.180 kr4 kr (0%)
16. maj 20262.184 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret