Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C

Lauritz KnudsenNetværkskablerEAN: 3606481320346
Pris fra 12,5 krtil 7.641 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7.628,5 kr (100% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9,49 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Actassi kabel kat6a f/ftp 4p 500m dca
12,5 kr
Til butik
Actassi kabel kat6a f/ftp 4p 500m dca billede

Produktinformation

Denne enhed er et netværkskabel, har blå farve og anvendes til datakommunikation. Netværkskablet er fremstillet af PE (polyethylen), metallic crossfiller, solid bare kobber, hvilket gør det modstandsdygtigt og holdbart. Direktiverne er direktiv 2006/95/EC...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: datakabel
EAN: 3606481320346
Varenr.: 1083000194
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
ACTASSI Datakabel KAB CAT6A F/FTP 1x4P, MX DCA B afmålt/500 mtr.
13,84 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C
15 kr
Til butik
Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C billede

Produktinformation

Actassi Cat6A F/FTP datakabel er et pålideligt valg for dem, der har brug for en effektiv og stabil netværksløsning. Dette kabel er skærmet for at minimere elektromagnetisk interferens, hvilket sikrer en hurtig og stabil dataoverførsel. Med en længde på 5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Data og kommunikationskabel
EAN: 3606481320346
Varenr.: 1083000194
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ACTASSI KABEL KAT6A F/FTP 4P 500M DCA
15,06 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric VDICD68X218, 500 m, Cat6a, F/FTP (FFTP), Blå
7.641 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
2Elvvs.dk13,84 kr13,84 krKøb
3vvsfittings.dk15 kr15 krKøb
4EL-GROSSISTEN15,06 kr15,06 krKøb
5CS MEGASTORE DK7.641 kr7.840 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C

PriceData har fulgt prisen på Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C i 171 dage. Laveste pris i perioden er 9,27 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 12,5 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Actassi F/FTP 4X2XAWG23 Datakabel, 500 m, KAT6a, 550 MHz, LSZH, Blå, Dca, C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202612,5 kr
1. jun. 202611,82 kr
31. maj 202612,5 kr
20. maj 202612,33 kr
19. maj 202612,5 kr
9. maj 202612,33 kr
7. maj 202612,1 kr
6. maj 202612,33 kr
23. apr. 202612,1 kr
22. apr. 202612,33 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret